SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 253686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-10-13 wtorek

w planie bieganie, ale na zewnątrz zimno i wahałem się czy nie odpuścić
ale tak jak wcześniej wspominałem we wtorki mam okno czasowe, w które mogę wkomponować trening dlatego zrobiłem szybki przegląd zimowych szmat, ubrałem się i pojechałem do lasu pobiegać - 2 bluzy, czapa, komin, rękawiczki i można działać
tym razem biegałem w 2 części lasku i okazało się że był to słaby wybór, na początkowym odcinku dużo kamieni, nierówno, do tego pod koniec źle pobiegłem i ostatni km gdzie szła zadaniówka musiałem kombinować i do tego nie pobiegłem tego tak jak zakładał plan

planowo 7km - rozbieganie + 8x100/100m rytm w tempie 28 sek.
czas: 49:11
dystans: 8,01
tempo średnie: 6:09
tętno avg/max: 147/186

coś mi się posrało i myślałem że ma iść 5 cykli, więc plan nie do końca zrealizowany no ale
w trakcie biegu zaczął mi znów dokuczać ból w prawym kolanie, teraz wcześniej bo już od około 4km, ale tym razem mniej dokuczliwy niż w sobotę
dalej słabo z motywacją do takiego biegania, tym bardziej że nie widzę jakichś postępów, no ale na razie męczę go dalej

dotarł do mnie orange triad i mam nadzieję że pomoże mi z tym kolanem oraz z prawym barkiem


Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2015-10-14 20:05:27

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-10-14 środa

wieczorem siłka

klatka
wyciskanie skos, sztanga
wyciskanie skos, hantle
ściąganie linek wyciągu górnego
buterfly jendorącz
maszyna do wyciskania

biceps
uginanie z hantelkami naprzemiennie - 17kg x 4 serie po paręnaście powtórzeń
uginanie gryf łamany, leżąc na skośnej na brzuchu - 4 serie
uginanie w oparciu o kolano - 3 serie

przedramie
uginanie ramion nachwytem
uginanie przedramion nachwytem

brzuch
allahy - 4 serie

no niestety podczas robienia klaty strasznie mocno dokuczał mi prawy bark i nie dałem rady dobrze jej zrobić, szukałem ćwiczeń gdzie ból będzie znośny i słabo to wygląda bo generalnie w każdym ćwiczeniu mocniej lub słabiej go czułem, najmocniej dokucza mi on przy wyciskaniach sztangą
no i klata jakoś tam zrobiona, ale bez szału
za to biceps zmasakrowałem niesamowicie, mega mocno wlazł trening w bicki, jeden z lepszych treningów - ostatnimi czasy udaje mi się robić dobre treningi bicków o co z 2 lata temu nie było tak łatwo
ale to dobrze, co jak co ale bicek musi być wieeeeelki

martwi mnie trochę ten bark, ale leci już orange triad, który mam nadzieję pomoże, może zacznę też nacierać jakąś maścią
prawe kolano dziś ok

jutro w planie tenis, zaczynamy sezon na hali


Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2015-10-14 20:22:03

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na bicki i kolano pomogła by kuracja . Na klatę tez. Hehe. Serio Kuba, nie wiem czego się spodziewasz po OT. Ze przestanie boleć? To chyba tak nie działa. Mnie nie pomogło nic a nic. Zachowawczo pewnie dziala


Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2015-10-14 20:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Pomoże Ci jedynie czas który jest najlepszym lekarzem a nacierać możesz nawet śliną diabła i tak nic nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki chłopaki, wiedziałem że na Wasze wsparcie zawsze mogę liczć

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Kuba bez złośliwości pisałem.Też mnie rwał bark że hantla 5kg nie mogłem wyciskać ale po miesiącu się wyleczył. a może zaleczył.Teraz zapobiegam i robię rozgrzewki jakie polecał Rafał RRR z Katowic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak miałem najgorszy okres z kontuzja barków to właśnie OT zamówiłem. Zero.dlatego myślę że OT działa b dobrze profilaktycznie. Jak juz boli to nie bardzo :/. Jestem z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Ja tam - wiecie - nie jestem specjalnym fanem chemikaliów. Zależy co się w barku posrało. Jak jakieś naciągnięcia, delikatne stany zapalne, to witaminy i minerały na pewno stworzą środowisko, w którym bark może zechce łaskawie wrócić do normalnego funkcjonowania. Jeżeli sprawa rozbija się o kwestie ortopedyczne, to nie pomogą piguły, a już na pewno nie witaminowe. Najlepsza byłaby dobra fizjoterapia albo jakieś ludowe sposoby. Tak myślę.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Darek - mój wpis był w formie żartu/ironii o czym świadczy wstawiony emotionek

nie pierwszy raz mnie coś strzykło i napiernicza i wiem z czym to się gryzie
narazie nie jest to jakieś straszne i najmocniej przeszkadza praktycznie tylko przy wyciskaniach sztangą

mam nadzieję że OT coś pomoże, na razie pierwsze efekty są, czyli mocno żółty mocz


Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2015-10-15 10:38:33

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

42+

Następny temat

"DT Xzaar. Triathlon, cel Double IronMan 2017"

WHEY premium