SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 253929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131145
Kuba - wydaje mi się, że fat masz równo rozłożony.
Uda potężne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Ronin78
Rób przez jakiś czas zakupy w biedronce jak Ci to pomoże.
Giaur - dobra pozycja bo dramatu przecież nie ma.


w biedrze też są lody

kuba rozpatrujesz może karierę w trójboju? wtedy na fat patrzy się inaczej.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
kuba rozpatrujesz może karierę w trójboju? wtedy na fat patrzy się inaczej.


Nie koorva - w sumo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nom, nic odkrywczego nie powiem, kopyta mega ale wraz z nimi dupsko i boczki zalane fest
góra rozmiarowo odstaje co rzadko się zdarza
ale tylko mocna wycinka Cię ratuje, jak raz wytniesz i będziesz pilnował to jest łatwiej
mogłeś tego już doświadczyć, ale jak Ci się poprzednio nie chciało pilnować tylko dałeś się ponieść fantazji to teraz trzeba mocniej zapyerdalać a się nie chce i kółko się zamyka

kwestia tygodnia w lidlu nie ma tu nic do rzeczy, bo te lody ani cenowo ani smakowo nie rzucają na kolana, trzeba być twardy a nie mientkim i wiedzieć kiedy mozna czitować i tyle

jak wytniesz to będzie miazga, jak wytniesz ....

dajesz, dajesz, bo do lata coraz bliżej




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-03-07 11:37:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kabo - nic dodać, nic ująć
sam wiem o tym i zdaję sobie sprawę z tego bardzo dobrze, zobaczymy może coś tam ze mnie jeszcze kiedyś będzie

niestety człowiek uczy się na błędach, szkoda że na własnych - a kilka osób mnie ostrzegało przed robieniem świniomasy (Masti, Magor)

no ale wtedy myślałem innymi kategoriami niż teraz

no i do tego wszystkiego jest jeszcze moja sytuacja priv, która raz idzie w górę, a raz pikuje mocno w dół, co mocno przeszkadza w tym wszystkim - jakby tutaj były sprawy ustabilizowane było by troszkę łatwiej (a niestety realia są takie że nigdy się nie ustabilizują)


choć uważam że nie jest tak źle jak na spasioną świnię z przed pierwszej redu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Gwid
Ronin78
Rób przez jakiś czas zakupy w biedronce jak Ci to pomoże.
Giaur - dobra pozycja bo dramatu przecież nie ma.


w biedrze też są lody

kuba rozpatrujesz może karierę w trójboju? wtedy na fat patrzy się inaczej.



trójbój?
na tę chwilę nic nie planuje oprócz obecnej redu którą chce zrobić / robię

no ale profilaktycznie rozważmy moje starty i wyniki które mógłbym osiągnąć
załóżmy 6-8 miesięcy robienia siły

waga - jeśli mam robić siłę to musiałbym celować w 95-100kg wagi

mc - na tą chwilę myślę że bez problemu dolazłbym pod 250kg, ale wyżej to już będzie bardzo ciężko (rekord mam 230x1)
przysiad - wydaje mi sie że 200kg jest w zasięgu (max do jakiego podchodziłem kiedyś tam to było chyba 170x3, ale w opłakanej technice)
wyciskanie - no niestety tutaj jest masakra, na obecną chwilę pewnie 100'ka by mnie przygniotła, ale zakładając jakiś program to wszystko powyżej 140kg można by uznać za cud w moim przypadku

(założenia że lecę na czysto, gdyby coś tam poleciało to myślę że 20-30% można by dodać)


no i teraz pytanie co ja mogę osiągnąć z wynikiem 250+200+140 = ~600kg, nie wiem, ale chyba niewiele w tej wadze

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kuba_n


choć uważam że nie jest tak źle jak na spasioną świnię z przed pierwszej redu


no oczywiście, że to jest przepaść, ale tez oczekiwania są wyższe po tym jak pokazałeś klasę przy pierwszej wycince,
także spinamy poślady i do przodu - progres musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kabo9
kuba_n


choć uważam że nie jest tak źle jak na spasioną świnię z przed pierwszej redu


no oczywiście, że to jest przepaść, ale tez oczekiwania są wyższe po tym jak pokazałeś klasę przy pierwszej wycince,
także spinamy poślady i do przodu - progres musi być


wiesz, już nigdy nie będzie tak jak za pierwszym razem

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n



no i teraz pytanie co ja mogę osiągnąć z wynikiem 250+200+140 = ~600kg, nie wiem, ale chyba niewiele w tej wadze

Wstydu ten wynik nie przyniesie a z aktualna forma w sportach sylwetkowych to ten teges, jakby ci to napisac
Ps. zazdroszcze lawtowsci w dodawaniu kilogramow nawet na papierze, u mnie to jakos ciezej idzie
Ps2 te 230kg utrzymales czy w paskach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kuba są imprezy okręgowe - nie musisz od razu na MP jechać, jesteś jak to się mówi qaddominant ( takie piękne angielskie słówko ostatnio usłyszałem) i sylwetkowo jest lipton a 600 kg to chciałbym móc targać.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

42+

Następny temat

"DT Xzaar. Triathlon, cel Double IronMan 2017"

WHEY premium