SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 253713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-01-29 środa DT

siłka wieczorem

klatka
wyciskanie płaskie - 100kg x 8/8/6/5 - słabo mi ta płaska ostatnimi czasy idzie
wyciskanie hantelek skos - 32kg x 3 serie
buterfly - 3 serie
barki
wyciskanie sztangi siedząc z przed głowy - 60kg x 4 serie robocze
podciąganie sztangi - 60kg x 2 serie
unoszenie hantelek bokiem - 3 serie
wyciskanie na maszynie, chwyt równoległy - 3 serie
triceps
wyciskanie wąsko - 60kg x 4 serie robocze, słabiutko mi to wąskie wlazło
prostowanie na wyciągu, lina z odwodzeniem na boki - 4 serie
prostowanie przed siebie wyciąg górny pojedynczo - 3 serie

niby dobry trening zrobiony w dobrym tempie, ale jakoś nie czułem go na 100%, może takie błędne odczucie

aeroby
bieganie na bieżni - 25minut
mocno nie podchodzi mi ta bieżnia - strasznie nienaturalne to bieganie, ale udaje mi się osiągnąć na niej zdecydowanie większą potliwość niż na orbitreku, dlatego będzie jej dużo u mnie na redukcji

miska czysto na 100%


jutro wieczorem tenis

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-01-29 czwartek DNT

wieczorem tenis, 2 godziny

miska czysta na 100%

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba, te podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, jakim uchwytem robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
fanslaska
Kuba, te podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, jakim uchwytem robisz?


przeważnie szerokość barków


zapomniałem napisać że po wczorajszym treningu dość spora obolałość klatki i barków, triceps średnio, więc wczorajsze odczucia z treningu były słabe

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-01-30 piątek DNT
miałem dziś poleźć na siłkę, ale ciężki dzień miałem i stwierdziłem że lepiej jak juro uderzę, tym bardziej że w planach nogi więc będzie ciężko

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-01-31 sobota DT
dziś rano zaległy trening z wczoraj - nogi

polazłem na siłkę z zamiarem wejścia w przysiadach na 140-150kg, jednak już w serii rozgrzewkowej na 60kg wiedziałem że dziś jest słabo, a okazało się że jest mega słabo
docelowo w przysiadach postanowiłem zostać na 120kg, które niesamowicie mnie sponiewierały (a było tego tylko 3 serie)
generalnie straszna niemoc dziś była, prawdopodobnie odpowiada za to pora treningu i fakt że byłem po jednym posiłku do tego białko+tłuszcz

czwórki
przysiady - 100kg x 10 / 120kg x 8/8/6
przysiady z max zejściem do spodu i zatrzymaniem się w martwym punkcie - 60kg x 9/8
prostowanie na maszynie pojedyńczo - 3 serie

dwójki
uginanie nóg, stojąc - 4 serie (jest filmik więc będzie widać o co chodzi)

łydki
wspięcia stojąc, smith - 4 serie

brzuch
zacząłem robić kółko, ale po 2 powtórzeniach się rozleciało, nie wiem czy to moja masa, czy efekt tego że obok jakieś 2 dziewczyny robiły jakieś wygibasy na róże
spinanie na maszynie - 4 serie
(możliwe że dorzucę w domu kółeczko, po bieganiu, albo jakoś tak, kiedyś kupiłem i leży w szafie i się marnuje)

aeroby
bieżnia - 5 minut, próbowałem, ale nie dałem rady, przesiadłem się na orbitrek
orbitrek - 10 minut
nogi odmawiały posłuszeństwa na maxa totalny brak sił, na bieżnie nie było szans, orbitrek ledwo ledwo, generalnie totalna masakra

będę starał się unikać ciężkich treningów porannych

po kilkumiesięcznym żarciu typu nie mieszanie tłuszczy i węgli stwierdzam że u mnie nie przyniosło to jakichś widocznych efektów, ani na minus, ani na plus
u mnie 2 pierwsze posiłki szły białko + tłuszcz, a 3 następne białko + węgle
jedyna zaleta tego sposobu odżywiania to to że 2 poranne posiłki tłuszczowe dość tłumiły łaknienie przez sporą ilość tłuszczu (ale na masie wieczorem odbijałem sobie śmieciowym podjadaniem na mojej niby "masie")

wracam do w pełni zbilansowanej miski


filmy - dziś mało ludzi na siłce, więc mogłem spokojnie coś nagrać

przysiady





przysiady pełne





uginanie



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dupa bedzie bolała po tych pełnych. A z kołkiem to pojechałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR
No dupa bedzie bolała po tych pełnych. A z kołkiem to pojechałeś


no nogi i dupe czuję tak jakby przypendoliło w nie jakieś pendolino
a kółko cóż, pojechałem do przodu, ale już nie wróciłem

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
musza być takie jak i te w których targasz MC na 210 nieraz taki jest bardziej owocny bo bardziej sponiewiera niż rekordowy.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-02-01 niedziela
miało być dziś bieganie, ale niestety obolałość w nogach i dupsku jest tak ogromna że ledwo co łażę, wiem że jakbym poszedł pobiegać to pewnie bym tą obolałość jakoś "rozbił", ale nie miałem weny na aeroby

miska też słabo dzisiaj

jutro plecy, prawdopodobnie odpuszczę ciężkie mc na rzecz mocniejszego akcentu na wiosło którego już sporą chwilę nie robiłem (niestety po ciężkich ciągach nie jestem w stanie zrobić prawidłowo wiosła)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

42+

Następny temat

"DT Xzaar. Triathlon, cel Double IronMan 2017"

WHEY premium