SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 253869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no niestety jakość żarcia w obecnych czasach jest fatalna
i nie możemy mówić tutaj tylko o drobiu/mięsie, dotyczy się to wszystkiego
źródła węgli - beznadziejna jakość białego pieczywa (którym zajada się większość społeczeństwa), bardzo marna jakość ciemnego pieczywa (przeważnie farbowanego), nawet ryż czy kasze dalekie są od ideału
warzywa - tutaj też szału nie ma, nawozy i chemia na jakiej uprawiane są obecnie powoduje że mamy pięknie wyglądające duże apetyczne, ale czy zdrowe?
owoce - tutaj jest też fatalnie
w rodzinnym domu z ogrodem mam kilka drzew owocowych, które nigdy nie widziały żadnej chemii (oprócz tej która spadła razem z deszczem), są tam między innymi śliwki, jabłonie, orzech
śliwka rodzi średnio raz na 2 lata, owoce przeważnie posiadają lekką skazę na skórce do tego są to przeważnie miniaturki w porównaniu do tego co można zobaczyć w sklepach, takiego owoca jak wiszą tam na drzewach nikt nie kupił by w sklepie, podobnie z jabłkami (tak notabene wczoraj większość śliwek została wycięta), ale te owoce można jeść prosto z drzewa i jedyne nad czym trzeba się zastanowić i pilnować żeby nie zjeść robaka, choć tutaj też nie ma strachu w końcu to samo mięsko - czy widzieliście kiedyś robaka w kupnych marketowych owocach? tam jest tyle chemii że robak omija je szerokim łukiem


niestety jesteśmy ofiarami niesamowitego globalnego postępu cywilizacyjnego i mocnego przeludnienia na świecie przez co żyjemy w takich a nie innych realiach, a jedna rzecz która się liczy na świecie to pieniądz, dla którego większość jest w stanie zrobić wszystko (jedyne co może ten fakt zmienić to wojna na szerszą skalę/światowa, tak jak było w ubiegłym wieku)



2015-02-07 sobota DNT
dzień bez treningu, po południu aeroby w formie kilkugodzinnego shopingu
po powrocie w okolicach 20 padłem przed tv i pospałem 5 godzin, obudziłem się i teraz nie ma szans na zaśnięcie, posiedzę trochę przed kompem i podgonię trochę tematów - jak zacznie mnie łamać spanie to pójdę spać jak nie to nie
jak najdzie mnie wena to może z rana zrobię jakąś przebieżkę, jak nie to po południu/wieczorem

miska wyjazdowo więc trzymana na oko, prawdopodobnie na +, ale żarcie kupne na wagę więc w miarę zdrowo

rano zmierzyłem obwód bojlera i wyszło na to że spadło mi 2 cm, więc coś tam się dzieje - muszę szukać jakichś bodźców do podtrzymania motywacji do redu bo nie mogę zatrybić tak jak bym chciał
na dzień dzisiejszy mam same 10'ki - do zrzucenia minimum 10kg wagi/tłuszczu co daje minimum 10% BF, żeby z bojlera zrobić kratę co najmniej taką jak w 2013 też musi spaść 10cm, motywacja to też 10pkt (na 100)

nachodzi mnie ochota na małe sprawdzenie siłowe i w nadchodzącym tygodniu poleci chyba sprawdzenie takiego maksa
mc 200kg x ? (będę chciał pójść w trupa jak to mówi Xzaar)
przysiady 100kg x ? (tutaj to będzie walka przede wszystkim z psychiką)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728794
Ją sie ostatni śmiałem,jak kupowałem całego kurczaka-ważył 1,9 kg...

A w latach 70',80' kurczak przewznie ważył 0,5 kg,czasem trafiały sie olbrzymy 0,7 kg.....:)

Ewolucja??? :)


Kuba-przy okazji sprawdź też wyciskanie leżąc.
Jak juz to już

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Wyciskanie w sumie mam sprawdzone, ostatnio zrobiłem 100 x 10 bez asekuracji z lekkim zapasem, w zasięgu jest 11 może 12, spróbuję

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728794
To ze 135 kg -140 kg powinieneś zaliczyć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-02-08 niedziela
miało być bieganie ale zabrakło czasu, a bardziej weny
miska OK

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-02-09; 2015-02-10
słabo, a nawet bardzo słabo
ciężki okres w firmie
bez treningu, bez aerobów, bez miski

muszę wziąć się do kupy jak się to mówi

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij od miski. Treningi ogarniesz jak głowa będzie spokojniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR
zacznij od miski. Treningi ogarniesz jak głowa będzie spokojniejsza.



a no niestety jestem mocno przemęczony (przede wszystkim psychicznie), a głowa spokojniejsza to może będzie w okolicach wakacji najwcześniej
do tego najbliższe 3 miesiące będzie totalny meksyk, a później pewnie nie będzie lepiej

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dasz spokojnie rade. Pamiętaj, lepiej mieć za dużo pracy, niż jej nie mieć w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2015-02-11 środa
podobnie jak ostatnie 2 dni, czyli kupa
z pracy wróciłem po 18 (a siedziałem od 7 z groszami), bez sił i ochoty na cokolwiek

niestety gorący okres w firmie, do tego mocne zmiany przez które mam więcej pracy, całe szczęście w przyszłym tygodniu się w miarę uspokoi, a w przyszłym miesiącu będzie już kapkę lepiej, ale dojdą mi nowe tematy, między innymi wyjazdy, przez co dalej będzie problem z trzymaniem reżimu treningowego

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

42+

Następny temat

"DT Xzaar. Triathlon, cel Double IronMan 2017"

WHEY premium