SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Lejjla - You think you have time

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Hop hop :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Jestem Ania, jestem. Czekałam czy przeżyje B3K

----------------------------------------------------------------
23-28.09.16
DNT

Najpierw trzydniowa wycieczka autokarowa, piękne miasteczka, dużo kawy, dużo czasu w autokarze.
Później jakieś osłabienie.. nie wiem, może jakaś choroba próbowała się przebić Niby się nie przebiła, ale niesmak kompletnego braku sił pozostał

----------------------------------------------------------------
29.09.16
Bieganie

Fajny trening, komfortowo po płaskim i w lesie.


----------------------------------------------------------------
30.09.16
Basen

Rozruch z rana. Tak naprawdę to nie chodziło tyle o pływanie, co o rozmasowane lekko rwącej nogi :'-(

Bieganie
Trening pt - umieranie. Tempo 5:40 i tętno 170bpm, plus nieodparta chęć na zwrócenie obiadu. Szałowo. Napawało mnie to lekkim strachem przed niedziela.


----------------------------------------------------------------
1.10.16
DNT

Nic, zero, null. Regeneracja, relaks, wypieranie wspomnień treningu z dnia poprzedniego.

----------------------------------------------------------------
2.10.16
X Bieg Trzech Kopców

Jubileuszowy, dla mnie czwarty B3K
Czas lepszy niż rok temu, lepszy też niż dwa lata temu. Swojego rekordu trasy (1g02min) nie pobiłam.... w sumie to nie wiem jak ja to wtedy wykręciłam i nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek uda mi się to pobić
Z roku na rok biegnie coraz więcej ludzi. Trzeba więc planować taktykę nie tyle pod kątem tempa, co możliwości wyprzedzania. Wiadomo, człowiek chce biec w miarę równo, ale tutaj trzeba wziąć pod uwagę przepustowość trasy i szarpać gdzie się da. Początek trasy to zbieg w dużym tłumie, później 2-3km płaskiego gdzie można wyprzedzić , tak aby potem na podbiegach nie utknąć między maszerującymi. Wykres tempa to klasyczny odwrócony negative split










Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2016-10-03 11:27:23
2

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Gratulacje! Bardzo podoba mi się stabilny, dobry poziom Twojego biegania. Nie wiem , jak Ty to robisz, ale co zajrzę do Ciebie i trafię na bieganie, to jest dobrze. Brawo !

Ps. Jakieś fotki z biegu ? Z medalikiem ?


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2016-10-05 07:47:45

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356226
W kwestii fotek popieram przedmówcę czy raczej przedpiścę.

A równego i szybkiego biegania zazdroszczę nieustająco.

Planujesz jeszcze jakieś starty biegowe w tym roku? Czy już tylko treningi i wypady w górki?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Ghorta
W kwestii fotek popieram przedmówcę czy raczej przedpiścę.



I tak zostałem przedpiścą :) Ciekawe...

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Dziękuje bardzo, miło mi to słyszeć Tym bardziej, że osobiście mam wrażenie, że stoję w miejscu.
Cały czas siedzi mi w głowie, że ludzie przyśpieszają, a ja dalej te same wyniki +/-3 min. Może rzeczywiście powinnam brak regresu traktować jak progres

Ghorta, został mi jeszcze Półmaraton Królewski w następny weekend, ale szczerze to nie mam już na niego siły... w głowie.
Zaczynam zwalniać na treningach, noga idzie niżej. Czas na porządne jesienne roztrenowanie, żeby się nie przebiegać.

Tak na poważnie to ten półmaraton pasuje polecieć szybciej niż w tamtym roku (1h39). Nawet nie myślę o tym żeby zrobić go szybciej niż wiosenną Marzannę (1h36) . Wróciło mi ze 3kg, a musiałabym klepać 21km w tempie ok 4:35 .... oj to by bolało
Żeby coś urwać, przy moim trenowaniu bez planu, "najłatwiej" jest zejść z waga.... a to wymaga chęci.
Spięłam się na wiosenny maraton, zrobiłam życiówkę i to było fajne, teraz już pass. Waga żyje własnym życiem, a ja swoim.

W zimie planuje biegać raz w miesiącu Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich na dystansie 11km.
Będzie to trzeci sezon. Taki krótki, regularny start fajnie mobilizuje do treningów.


Jak uda mi się coś znaleźć wyjściowe zdjęcia w czeluściach internetu to wkleję. Fotomaraton bojkotuje dla zasady.
W ostateczności wkleję zdjęcie medalu, bo jest ciekawy - jak otwieracz do piwa

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
----------------------------------------------------------------
3.10.16
DNT


----------------------------------------------------------------
4.10.16
Bieganie

Wolnoooo, za nic w świecie nie mogłam się rozpędzić Ale fakt, że w ogóle wyszłam na taką zimnicę należy uznać za duży sukces



----------------------------------------------------------------
5.10.16
Siłownia

Klasyk. 6:00. Dodałam tylko maszynę na przywodziciele i odwodziciele.





Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2016-10-06 09:15:41

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Lejjla

Jak uda mi się coś znaleźć wyjściowe zdjęcia w czeluściach internetu to wkleję. Fotomaraton bojkotuje dla zasady.
W ostateczności wkleję zdjęcie medalu, bo jest ciekawy - jak otwieracz do piwa


No i ?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Takie jest

Sylwetka mi się łamie w biegu

Weekend miałam wyjazdowy także przepraszam. Do tego źle znoszę jesień, szukam gawry i zasypiam

----------------------------------------------------------------
6.10.16
Bieganie

Odmulanie, w większości po lesie. Fajnie wyszło..


----------------------------------------------------------------
7.10.16
Bieganie



----------------------------------------------------------------
8.10.16
KB

Takie tam luźne machanie kettlem w bardzo klimatycznej koksowni. Głównie to miałam ochotę siedzieć i napawać się klimatem

----------------------------------------------------------------
9-10.10.16
DNT


----------------------------------------------------------------
11.10.16
Bieganie



Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce.
Zdobywam obecnie mistrzostwo w przestawianiu budzika rano
Byle do niedzieli i odstawiam na jakieś dwa tygodnie bieganie na rzecz basenu, kettli i siłowni.


Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2016-10-11 21:53:24
1

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Fajna trasa biegowa, przynajmniej ten kawałek. Jeszcze raz gratuluję.

Ps. Sylwetka bardzo dobra, ja tam widzę same pozytywy :)

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc w rozpisaniu treningu

Następny temat

trenujesz wolno czy dynamicznie?

WHEY premium