SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Tylko na tym zdjęciu tak wyglądają te barki, normalnie szersze, Maksym potwierdzi
Pojawia sie nowe zdjęcia niebawem
A teraz lecimy potyrać crossfit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
fitnesska95
Tylko na tym zdjęciu tak wyglądają te barki, normalnie szersze, Maksym potwierdzi
Pojawia sie nowe zdjęcia niebawem
A teraz lecimy potyrać crossfit


Nie twierdzę, że tak nie jest. Tak się prezentują na wcześniejszych fotach oczywiście nowe jak najbardziej mile widziane ;)
UDANEGO !:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fitnesska95
Tylko na tym zdjęciu tak wyglądają te barki, normalnie szersze, Maksym potwierdzi


Na żywo sylwetka się fajnie prezentuje, ale jakoś nie patrzę u dziewczyn na szerokość obręczy barkowej


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-06-30 12:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Skąd ona miała siłę, żeby robić zdjęcie?

Cała wypiska pod wieczór

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Dideek, myślałem, że to jest Vault Boy na Twoim avku. Widzę jednak po Twoim fryzie, że to kreskówkowa wersja Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Od dziś trening na czczo, ok. 10:30, co by o 12 otworzyć okno żywieniowe.
Po południu byliśmy w lidlu, w piątek powiedziałem sobie 'nie robię zapasu lodów, bo wymięknę', w sklepie zobaczyłem:

minutę później pani kasjerka zobaczyła:

zobaczymy, czy zdam egzamin z wytrwałości i zjem je dopiero w piątek
Ale dziś pierwsza walka wygrana - Fitnesska ciągle gadała o McFlurry, Pretty Peanut Butter i lodach Cheesecake z Tesco, ale oboje wygraliśmy z pokusą.


WSPÓLNY
Crossfit:
5 rund
10x box-jump 75cm
10x pull-up
10x high pull 35kg
czas 14:24




przetesowaliśmy wczorajszy zakup (wczoraj patelnie, dziś blaszke) - super, po wyjęciu z piekarnika gdybym odwrócił blaszkę do góry nogami to ciacho bym miał na ziemi, nie przylepione ani troche



Rano: Żeń-szeń
Przed treningiem: BCAA 5g, Monohydrat Kreatyny 7g, Beta-Alanina 4g, wit. C 1g
Po treningu: BCAA 7g, Monohydrat Kreatyny 7g
Przed snem: ZMA

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
to brownie czy co za ciacho ? tutaj przepisy sie daje na takie rzeczy hahaha wyglada mniam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Przepis na ciacho: https://www.sfd.pl/Ciasto_czekoladowe_z_fasoli_czerwonej-t1069706.html
Miło się dzień zaczął, od ciężkiego treningu z ukochanym i fajnie się kończy, cały dzień najedzona, jednak była chwila zwątpienia w lidlu - lody amerykańskie, jednak moje zakupy wyniosły 54gr , za które oczywiście zapłacił Dawid (kazał mi tak napisać)
Dzień czysty i oby reszta taka była


WSPÓLNY
Crossfit:
5 rund
10x box-jump 50cm
5x pull-up
10x high pull 20kg
czas 14:49




A tak jestem rozpieszczana



Przed treningiem: BCAA 5g, Monohydrat Kreatyny 6g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: BCAA 5g, Monohydrat Kreatyny 6g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
a wsparcie mam takie :3

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium