SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Dziś pierwszy sprawdzian z matmy - przed lekcją każdy 'umiem', dostaliśmy kartki i był zonk, chore liczby etc. Jak dostane 3 to na poprawe nie ide, a niżej - owszem.
Wczoraj do mnie przyszła myśl, żeby w ramach treningu zrobić interwały na bieżni - jednak plan zmieniłem
Fitnesskę(która wciąż się opierdziela z wypiskami ) odstawiłem na przystanek, a teraz będę mucił w CS 1.6
A jutro po treningu zamiast carbo wleci frugo zielone - mmmm :3

Crossfit
AMRAP 15min
-10x box jump 60cm
-10x push-up
-10x MC z podciągnięciem do brody 16kg KB




'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
czemu fitnesska sie op*****la ?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Miske trzyma, trenuje, a wypisek to nie ma komu dawać - po tyłku już dostała, może się opamięta
Cały tydzień żyłem z myślą "Sobota - w końcu będę mógł się wyspać"
W tygodniu śpie średnio 22:30->6:30
dziś 00:30->7:30, tak się wyspałem

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327


Witam Was po tej przerwie, moja współpraca z trenerem trwa, miska trzymana, od poniedziałku zmiana założeń, zwiększamy kcal, pójdzie masa Ostatnie dni były dla mnie ciężkie, wyżywałam się na wszystkich, poleciało trochę łez, i nie widziałam sensu w tym wszystkim, cały czas myśli "czy to jest warte takiego poświęcenia", zmęczenie, brak produktów w diecie, które wcześniej wpadały: płatki owsiane, masło orzechowe, czekolada gorzka... I mało, wciąż mało jedzenia, chcę zjeść całą milkę a nie jakieś omlety na jajach!!!! Paczke rurek z biedronki i pizze, na deser lody. A później sobie przypomniałam jaką drogę już przeszłam, i nie zmarnuje tego chwilowymi słabościami, od wczoraj mam się bardzo dobrze, może to też ta bezczynność wpłynęła na mój humor. Wczoraj pojawił się płomyk nadziei, może dostane prace. W tym klubie co trenujemy szukają instruktorki fitness, CV wysłane na maila. Od października studia zaoczne- dietetyka i powrót do Poznania. W lutym zawody bikini fitness. To jest czas pełen wyzwań, mam nadzieję, że uda mi się spełnić swoje marzenia właśnie TERAZ.

Zdjęcie poniżej były robione w czasie nauki pozowania, ale jeszcze duuuużooo pracy przede mną!!



Bieganko po dworzu- około 25 minut + lekki workout

5 rund
10 Swing 16kg
10 Box Jump

To był dzień lżejszy niż zwykle, zarezerwowany na inną aktywność niż siłową, dziś już lecimy z koksem, plecy, barki i biceps.



Śniadanie:

Omlet z 3 jaj z wiórkami kokosowymi i borówkami+ 1/4 ciasta fasolowego

Przekąska:

Jogurt naturalny 200g+nektarynka+25g migdałów

Obiad:

Mięso z piersi kurczaka 150g z warzywami( zupa)

Bezpośrednio po treningu

Banan+wpc+50g kasza jaglana

Kolacja:
Mięso z piersi kurczaka 150g +makaron pełne ziarno 50g+ 30g laskowe+ trochę ketchupu
Deser z kasza jaglaną (banan+borówki+ kasza jaglana 50g)


Bez supli




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Sylwetka fajna :) co do diety jej jak ja bym chcial miec tylko problemy zwiazane z miska :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Dzień pozytywny, był czas, to zrobiłem sobie kotleciory z tuńczyka, tylko zapomniałem doprawić ale i tak były smaczne.
Kupiłem dwie pary spodni co by był słeg.
Oprócz tego byliśmy na kawce i cały dzień spędziliśmy razem

FBW
MC 4x (10x60kg, 8x70kg, 8x70kg, 5x80kg)
Wykroki 3x 20 na nogę z core bagiem 10kg
Wyciskanie hantli skos 4x (12x16kg, 10x18kg, 10x18kg, 8x20kg)
Military Press 4x (12x20kg, 10x25kg, 10x25kg, 8x30kg)
Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 3x12 (gryf +15kg)
Wyciskanie francuskie hantli leżąc na skosie dodatnim 3x15 8kg




W ciągu dnia 2x 1g wit C. bo czuje, że mnie coś rozkłada choroba + SFD Energy przedtreningowo

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327


Dziś doszłam do wniosku, że to jednak tabletki tak na mnie działają a nie dieta, więc muszę odstawić i zobaczyć czy będzie poprawa nastroju. Poza tym za pozwoleniem trenera jadłam w knajpie mięso drobiowe(coś ala kebab) z ziemniaczkami zapiekanymi i sałateczką. więc spoko, bo się najadłam :) Jazdy dziś były, zmiana nastroju itd, ale Dideek jeszcze ze mną wytrzymuje, ogólnie mamy piękny wieczór, mój ukochany właśnie mi robi herbatkę , i dzień można powiedzieć, ZAKOŃCZONY POZYTYWNIE :)



Plecy, barki i biceps

MC 6x5 (55kg)
Inverted rows 5x7
Wiosłowanie sztangą 4x10
Ściąganie drążka wyciągu górnego 7x8
Unoszenie hantlami w opadzie 3x10
Unoszenia hantlami stojąc 4x10
Unoszenia hantlami na boki 7x8
Uginanie ramion z hantlami 4x8
Uginanie ramion ze sztangą 7x8



Śniadanie:
Omlet z 4 jaj z wiórkami kokosowymi, borówkami i z wpc+ kawałek ciasta fasolowego

Drugie śniadanie:
100g Łosoś pieczony i 55g camembert

Obiad:
Kebab na talerzu(mięso drobiowe z ziemniaczkami i sałatką)+ jabłko

Po treningu:
50 g kasza jaglana +banan+15g wpc

Kolacja:
100g Mięso z piersi kurczaka +jogurt naturalny 200g
50g Kasza jaglana + banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Fitnesska pisalas kyo Ci diete rozpisuje to wiem. a ta osoba prowadzi Cie w calosci z reszta czy nie? kto z treningami Cie prowadzi ? sorrki jesli tez to juz gdzies pisalas.

czyli na debiuty sie wybierasz? ze zdjecia widac że sylwetka fajna. ciekawi mnie tylko ilosc mięska na sylwetce. w ciezkich chwilach mysl o scenie i swojej figurze WARTO :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
No teraz o ilosci miesa ciezko powiedziec ale udka widac ze miesko sedzi ;) przydaly by sie foty pozowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
no racja. wrzuc fotki w pozach obowiazkowych potrenujesz od razu hehe

a poza tym wazne by to mięso niepolecialo... u mnie niestety przed zawodami dół poleciał i zad mi wisiał :p :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium