SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Fitnesska te posilki typu migdaly i jablko lub jogurt brzoskwinia to serio tak?i powaznie to dieta od dietetyka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Jako adwokat się wypowiem - tak

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co nie tak z dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
To ze wciskana owoce z jogurtem to u nas standard. Kto w ogole chodzi do dietetykow ??? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli ktoś nie ogranicza się do oglądania fotek w dziennikach, to wie, co to za dietetyk i raczej nie starałbym się podważać jego kompetencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
nie napisalam że cos nie halo z dieta - zalezy kto co lubi i jakie ma cele. czytam dziennik i wiem co to za dietetyk dlatego tym bardziej mnie dziwi ta rozpiska. szczerze to mnoe rybka co kto je. w rozpiski sie nie wcinam. nie moj biznes. pytałam z ciekawosci bo MI BYLOBY ciezko sie najesc takim posiłkiem. a tu podbno sa plany startowe. no ale ja sie dopiero ucze. byc moze tu tkwi sekret :)

maksym- a to byly foty tych dwoch posilkow ?? o to chyba cos przegapiłam. musze sie skupic bardziej na zdjeciach lol


Zmieniony przez - polka88 w dniu 2015-09-19 13:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Cielu, poczytaj dziennik, później dyskutuj nt. zaleceń żywieniowych - bez spiny, ale zobacz z kim Fitnesska współpracuje
Po treningu zjada prawie 2x tyle co ja
_______
Ja za troche ponad godzinkę posiłek, później FBW i kolacja (a opierdzielanie sie wciaż trwa )

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Jak zwykle człowiek myśli, że w weekend odeśpi, a śpi mniej niż w tygodniu
Przed treningiem niechęć do życia, na treningu ogień.
MC i wyciskania na klatke poszły pięknie


FBW
MC 4x (10x60kg, 8x70kg, 8x70kg, 6x80kg)
Wykroki 3x 20 na nogę z core bagiem 10kg
Wyciskanie hantli skos 4x (12x16kg, 10x18kg, 10x18kg, 8x20kg)
Military Press 4x (12x20kg, 10x25kg, 10x25kg, 8x30kg)
Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 3x12 (gryf +15kg)
Wyciskanie francuskie hantli leżąc na skosie dodatnim 3x15 8kg



Do pierwszego posiłku: O3, Vit a Min
Przed treningiem: Monohydrat Kreatyny 7g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: Monohydrat Kreatyny 7g
Przed snem: ZMA
















'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
dideek
Cielu, poczytaj dziennik, później dyskutuj nt. zaleceń żywieniowych - bez spiny, ale zobacz z kim Fitnesska współpracuje
Po treningu zjada prawie 2x tyle co ja
_______
Ja za troche ponad godzinkę posiłek, później FBW i kolacja (a opierdzielanie sie wciaż trwa )


A jakie to ma znaczenie z kim współpracuje? To jest ktoś taki kogo rozpiski skomentować nie można?
Piotrek tak jak każda inna osoba ma prawie powiedzieć co myśli. Oby bez obrażania się obyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327


Dziś była osiemnastka. Dostałam pozwolenie od Tadzia aby jeden posiłek zastąpić tym co tam zjem, no niestety nie trafiłam . Kotlety ala naggetsy, naleśniki z farszem z kapustą i grzybami , sałatki , jedna fit, ale zupełnie bez smaku , pojadło się, ale myślałam, że będzie coś pieczonego, rozczarowałam się. Głupio nic nie zjeść , trochę pojadłam, ale za to zamiast ciast(wszystkie z bezą więc nawet nie kusiło) zjadłam owoce. We wtorek mam swoje pierwsze zajęcia w klubie, trochę się rozczarowałam jakie sa stawki od h , bo z tego co widzę nie będę w stanie się utrzymać z tej pracy, będę musiała jeszcze w jednym klubie się zakręcić i wziąć dodatkowe godzinki, wiec dzień taki se, mało czasu z ukochanym... ale za tydzień odbijemy to sobie



TRENING

Mało czasu na wszystko i przez to trening był słaby, trochę bieżni i jedna godzina zajęć TBC, których z reguły nie zaliczam do aktywności( tak, żeby nie było, że się całkowicie opierdzielam )



Śniadanie:
Omlet z 3 jaj z malinami i borówkami

Po aktywności
100g kaszy jaglanej+wpc+banan 150g

Osiemnastka:
4 naleśniki z kapustą i grzybami
4 naggetsy
ziemniaki, troche kaszy jęczmiennej i jakieś sałatki
2 śliwki
jabłko

Po uczcie
Omlet z płatków owsianych i jaj(4białka+1 jajo) z bananem (50g płatków- płatków nie mam w diecie, ale mam nadzieję, że Tadzio nie zabije)
+polewa z jogurtu z kakao i słodzikiem
100g kaszy jaglanej z bananem i jogurtem



Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-09-20 08:11:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium