Dwudziestopięcioletnia Valeria Guznenkova urodziła się w Moskwie. W 2014 roku mając zaledwie dwadzieścia jeden lat zdobyła brązowy medal w fitnessie podczas mistrzostw w Rosji. Od kilku lat jest ikoną w social mediach, gdzie motywuje wielu swoich fanów i obserwatorów. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad 300 tysięcy osób, a jest obecna również na facebooku, twitterze czy pintereście. Jest młoda, uśmiechnięta i pełna energii, nic więc dziwnego, że przyciąga do siebie ludzi. Do tego ma piękne ciało. Chętnie pokazuje je w social mediach. Możecie tam znaleźć sporo zdjęć z jej treningów, jak również ujęć prosto z jej życia: z partnerem, z psem, podczas zwiedzania czy po prostu stojącą na balkonie.

Valeria swoje treningi kieruje głównie do kobiet, młodych dziewczyn. To dla nich stworzyła wyzwanie online, na które można się zapisać na jej stronie internetowej. Obejmuje ono pełen miesięczny trening oraz posiłki na każdy dzień. Dodatkowo dostępny jest ogólny chat tylko dla uczestników, na którym mogą zadawać pytania, konsultować się i wymieniać wrażeniami nie tylko z Valerią, ale również z innymi osobami, które biorą udział w projekcie. Zwiększa to motywacje do działania, a Rosjanka zapewnia, że każdy uczestnik osiągnie swój cel.

Lubi plyometrykę, static holds oraz inne sposoby rozruszania ciała. Jej treningi często wykorzystują elementy gimnastyki. Oczywiście sięga również po ciężki sprzęt, a w jej planie treningowym znajdują się klasyczne ćwiczenia, jak martwy ciąg, przysiady czy wyciskanie na ławce. Rosjanka jest wytrwała i konsekwentna w dążeniu do wyznaczonych celów. Doskonale łączy w sobie radość, entuzjazm, ciężką pracę i piękną sylwetkę. Sami sprawdźcie na jej Instagramie!

Komentarze (2)
RPS1990

Fajna twarz, a sylwetka jeszcze fajniejsza.
Brałbym :)

1
domosos

bardzo ładna, widać że nie zrobiona za bardzo.

0