SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tam nawet nie mam juz parcia na slodycze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
W Kauflandzie po 0,99gr
Wczoraj wstawiłem wypiskę z 2500kcal, pojechałem do Fitnesski i zrobiłem nadprogramowe jeszcze raz tyle
Półtora kubła lodów Gelatelli, bułka z masłem orzechowym
Po powrocie mały rożek, bułka z nutellą i snickers
A dziś grill, no nieźle

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
mogliscie jeszcze cardio zrobić hahahah sorry;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
04.07.2015

Słabe samopoczucie na treningu, ledwo zrobiony.



WSPÓLNY
Crossfit
AMRAP 12min
-5x MC 40kg
-8x Pompa z jedną ręką na stepie i przeskokiem obunóż
Wynik: 5 obwodów + martwe ciągi


Od rana trzymana, na grillu miał być tylko kurczak, ale wleciały dwa kotleciory, kapusta, tort a po powrocie kubeł Gelatelli i jakaś przekąska typu ser+szynka zwijane w rulonik.


Przed treningiem: BCAA 5g, Monohydrat Kreatyny 6g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: BCAA 5g, Monohydrat Kreatyny 6g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Macie w planach dolaczyc do swoich treningow jakies cardio/ aeroby ?;)

Ladnie pojedzone, relax pelna para a w zasadzie buzia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
A daj spokój, miało być ostre cięcie fatu
Ja nie jestem fanem cardio, jeżeli już jakies wrzuce to raz na ruski rok interwały/hiit bądź jakieś wybieganie bez liczenia czasu czy dystansu, a fitnesska na ta chwile sama nie wie, co ma ze sobą robić, fatalne samopoczucie, zmuszam ją do pójscia do lekarza

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zaczelabym od ustabilizowania miski.

Co do ciecia fatu - nie wyobrazam sobie redukcji na takiej misce + braku dodatkowej aktywnosci w jakiejkolwiek formie. Jest mnóstwo pomyslow - mysle ze kazdy jest w stanie znalezc ze tak powiem 'swoj sposob'.


Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-07-05 13:46:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Doris
Aktualnie to to nie jest redukcja, tylko 'życie życiem', w które się wlicza trening - to, co kochamy.
Dziś był grill, wypite 3 piwa, pojedzone dużo, teraz jeszcze coś chapnę, jutro i w poniedziałek bez ww, stabilizacja kolejnego dnia.

Jak wyżej, był grill, było fajnie, pojadłem soczyście, myślałem, że wrócę pijany, a tu ciach, tylko piwka.
Trening od rana zrobiony, nie chciałem zbyt mocno cisnąć co by przy piciu organizm nie musiał się mocno regenerować, a szkoda, że nie docisnąłem.


"Boks"
-3rundy po 3min, minuta przerwy, na worku + runda 3min start od 1, do 10 i z powrotem(chyba do 7) - taka sama liczba przysiadów i ciosów prostych
-5 rund non stop: 1min skakanki, 20s unoszenie ramion na boki z gumami oporowymi


Brak


Rano: Żeń-szeń
Przed treningiem: BCAA 6g, Monohydrat Kreatyny 7g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: BCAA 6g, Monohydrat Kreatyny 7g
Przed snem: ZMA

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Sezon grillowy uważam za zakończony, teraz jedynie osiemniastka poczatek sierpnia. Planowałam robic redukcje na różnych produktach, poeksperymentować, żeby tylko zmieścić się w bilans, ale mentalnie czuje się źle. Jestem trochę w rozterce, smakuje mi zdrowe żarcie, ale po tych czitach przypomniałam sobie słodki smak, a nie jadłam słodyczy bardzo długo, myślałam że nie lubię, a cukier jednak uzależnia.
Jak już robić tą redukcje to najlepiej czysto, ale czy ja dam radę, kiedyś byłam pewna , że TAAAK z ogromnym wykrzyknikiem, a teraz się trochę rozbujałam, do tego mam straszne wahania nastroju, kiepsko sie czuje, musze sobie zrobic badania .


DNT, byla bitwa w badmintona, udalo nam sie 92 odbicia



BRAK


BRAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
zdecydowanie jak się dłużej nie jest słodkiego, nie ma się na niego parcia, ale jak już poleci, to ciężko się od tego posmaku oderwać jakie badania chcesz zrobić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium