SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
WW bardziej zamula niz pobudza , przynajmniej mnie a o dziwo idealnie zyje na vlcd itp
A stymulanty potrzebne zeby jeszcze bardziej spompowac sie na treningu , lepsze skupienie nabicie i zylki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
u mnie kofa to wystarczajacy supel
[mocniejszych nie testowalem]
nie mialem do czynienia z arginina czy cytrulina

mnie po WW np. przy ladowaniu wlasnie nie zmula jakos mocno
i nie mówię tu o stricte pobudzeniu, co takiej energii, ktora jest w organizmie [zdolnosc miesni do ciezkiej pracy - gliko etc.]

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
arginina jest spoko taki dodatek, cytruliny nie mialem ale teraz mam w 200g vpxa jakiegos chyba a chetnie sprawdzil bym agmatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
agmatyna dostała bana od UE

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
UE albo tylko w PL, nie wiem dokładnie
wiem, że sanepid ścigał osoby, ktore mialy suple z agmatyna

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
a wiesz moze czemu? bo u mnie w sklepie z odzywkami blokuja im dostep bialka o smaku waniliowym bo miala niby dosypke agmatyny hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
a to ze zablokowali to ich sprawa, wszystko co dobre jest banowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
nieprzebadana wystarczajaco dobrze [szybko sie obudzili]

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
czyli ktos dostal $$ zeby ja wycofali i cale halo o to, grubo ze daja cos na rynek a potem spinaja o to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
mysle, ze komus zalezalo na tym, bo np. [mam nadzieje, ze unsy sie nie pogniewaja]
Pump It'a wycofali i ścigali, a jakis tam inny supel z agmatyna chyba dalej śmiga [nwm czy mający mniejsza dawke, czy co, w jakims tam dzienniku pisali, u rutkowa, czy gdzieś]

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium