Alyx Ulbrich to modelka fitness, trener personalny, zawodniczka WBFF Pro, konsultant żywieniowy i właścicielka UlbrichFit i Team A to Z. Uwielbia sporty outdoorowe. Przeglądając jej profil na Instagramie nie znajdziesz zdjęć z siłowni, jedynie widoki plenerów, w których ćwiczy Alyx. To na pewno odróżnia ją od większości gwiazd fitnessu, które korzystają z Instagrama. Jej social media są odzwierciedleniem jej podejścia do życia. Jest weganką i kocha psy. Wraz z mężem mieszkają w Honolulu na Hawajach.

Jej misją życiową, zarówno zawodową i prywatną jest inspirowanie innych ludzi do wzięcia losu w swoje ręce i decydowania o sobie. Uważa bowiem, że zbyt wiele ludzi za szybko się poddaje, myśląc, że ich otyłość jest po prostu uwarunkowaniem genetycznym i nic z tym nie można zrobić. Poza tym zauważa tendencję u ludzi, którzy prowadzą siedzący tryb życia i jedzą bez ograniczeń do rzucania się w restrykcyjne diety i ciężkie treningi, które bardzo szybko ich zniechęcają. Alyx pomaga takim ludziom uwierzyć w siebie, przejąć kontrolę nad życiem, nie śpieszyć się i uczy, jak reagować na pewne życiowe sytuacje. Zaleca stopniowe wprowadzanie aktywności sportowych do codziennego życia. W tych działaniach oraz prowadzeniu własnego biznesu wspiera ją cierpliwy mąż.

Chociaż fitness można określić karierą zawodową Alyx, to czasami zdarza jej się przesiedzieć cały dzień przy biurku. Dlatego stara się wpisywać w kalendarz sesje na siłowni lub inne aktywności, aby wkomponować je w harmonogram dnia. Uważa, że kondycja zależy w dużej mierze od odpowiednich akcji podejmowanych każdego dnia, bycia konsekwentnym i cierpliwym, bo na efekty zawsze trzeba trochę poczekać. Alyx nie posiada dzieci, ale opiekują się z mężem jego nastoletnim bratem. A jako że mąż pracuje w Marine Corps, to trzy lub cztery razy w roku wyjeżdża na 60-90 dni i wtedy Ulbrich ma pod swoją opieką nie tylko psy, ale również chłopaka. Dzięki temu każdego dnia poznaje, czym jest odpowiedzialność za drugą osobę. Jak wam podoba się jej styl życia i Instagram? Nam bardzo. Zdecydowanie wyróżnia się w świecie fitnessu.

Komentarze (2)
langrafia

Za bardzo wydziarana jak na mój gust.

0
domosos

Dokładnie, jak już to jeden tatuaż a najlepiej w ogóle, nie wiem dlaczego ładne dziewczyny się tak szpecą

0