Nie ma co ukrywać, że Instagram jest pełen pięknych fit kobiet wartych obserwowania. Ważne jednak jest, aby osoby, którymi się interesujecie były nie tylko ładne, ale dawały kopa motywacyjnego do regularnych ćwiczeń oraz dbania o smukłą sylwetkę. Emily Skye nie tylko inspiruje i jest piękna. Nie tak dawno została mamą i jej profil to ‘must have’ kobiety, która chce być fit przed ciążą, w trakcie i po niej. Jest też znaną postacią w biznesie fitness i jej przekaz medialny określany jest jako bardzo pozytywny. Na początku 2017 roku została przez magazyn Forbe umieszczona na trzecim miejscu listy “Najbardziej wpływowych Influencerów fitness”. Dodajmy, że to bardzo prestiżowa lista, więc tak wysokie miejsce, to niewiarygodne wyróżnienie dla Emily.

Emily ma dwa kanały na Instagramie, na jednym znajdziemy filmiki z treningów, a na drugim zdjęcia. Na kanale https://www.instagram.com/emilyskyefitness/ pokazuje ćwiczenia idealne dla tych, którzy nie mają czasu codziennie biegać na siłownię, a chcą być fit. A robi to w sposób wdzięczny i bardzo naturalny. Jako ekspert od przemiany i utraty wagi odnosi ogromne sukcesy. Szczególnie, że jej treningi nie skupiają się na konkretnych partiach ciała, a raczej budują symetryczną sylwetkę, a przy tym dają porządny wycisk.

 

Poza tym, jak już wspomnieliśmy, niedawno została mamą, a sposób, w jaki przedstawiała swoją drogę w byciu fit podczas ciąży ( przybrała sporo), a także, jak ma zamiar powrócić do idealnej sylwetki ujmie niejedną kobietę. Po prostu Emily jest bardzo autentyczna w tym co robi oraz tym, co pokazuje na Instagramie. Drogie mamy przyszłe i obecne, jeśli chcecie zrobić formę po ciąży, to koniecznie musicie śledzić jej profil (a właściwie dwa)!