SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wrócić do formy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
Witam, od razu mówi, że jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie. Ćwicze na siłwoni juz pol roku, teraz zachorowalem i juz tydzien czasu nie bylem na silowi, do tego jestem caly czas zmeczony i brak mi sił. Nic prawie nie chce mi się jeść. Widzę, że powoli mięśnie się zmniejszaja ;/ waga spadła o 2 kg, juz jest coraz lepiej , ale na silownie moze wroce dopiero za tydzien. I tu moje pytanie jak mam wrócić do formy,wagi i dalej isc do przodu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
2 tyogdnie to nie zadna przerwa ... wroc do tego co robiles, Nie masz sily bo moze dieta slaba ?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
Nie mam siły bo jestem chory ;/ i nie mam apetytu . Diety jako takiej nie trzymalem, ale teraz zaplacilem za jej ulozenie i będe miał. A długo zajmie mi powrót do formy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
jak jestes chory to raczej ci nikt nie pomoze ;D chyba ze lekarz :D Jak juz pisalem 2 tyogdnie to nie przerwa wiec po 1 tyogdniu gora 2 bedziesz juz norma. Pierwszy trening moze byc ciezki wiec moze nie dawaj max ciezarow tylko mniejsze zeby sie rozruszac a potem normalnie .

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
ok, dzięki ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę Joe Weidera

Następny temat

Split dla cwiczacego 1.5 roku .

WHEY premium