SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czekamy na kolejne wypiski - co postanowiłaś w kwestii nabiału?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Skoro mogę bez niego żyć, to odstawiam, sporadycznie, np raz w tygodniu moze jakis serek wiejski wpadnie, akurat nie lubie kawy z mlekiem wiec nie bedzie problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
A z dzidennikiem żywieniowym ciężko jest, bo nie zawsze mam internety i czas, ale bede starala sie wstawiac z kazdego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111391
A ja dziś przespałem śniadanie, zjadlem wiec owsianke.
Może to czas rewolucji i poprawy jakości diety
Oprocz tego jest dostep do silowni codziennie o 7, ale mi z reguly godziny pracy nie pozwalaja, a oprocz tego trzyma mnie jakis wirus i dobrze by bylo isc szukac lekarza w celu zażywania antybiotyku - zobaczymy co to bedzie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
jak to wirus to Ci antybiotyki nie pomoga :D ludzie oduczcie sie jesc ten syf :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Hejo

Wczoraj nie miałam czasu żeby napisac rozpiski ale dzis ja uzupelnie.
Ogolnie bedac na 1900 kcal i jedzac wegle na wszystkie posilki albo na wszystkie bez pierwszego bywałam głodna.
Odnalazłam swój sposób. Do 12 nie jem węgli i chodzę cały dzień najedzona. A ten serek wiejski w bilansie, zjadłam kiedyś pół i musiałam go dokończyć jakby ktoś pytał, bo pisałam wcześniej, ze będę starała się unikać. Ok, a co u mnie? Zamówiłam sobie legginsy six deuce za pierwsza wyplate, dumna chodzilam w nich dwa dni, a tu nagle wyszly mi jakies nitki, do reklamacji :(, a poza tym zamówiliśmy sobie po balansach ... No i nuuuudaaaaaaaaaaaa. Siłownia dziś zamknięta, zmiana turnusu w naszym hotelu, wiec pokojowki sie wykazuja, a nie animator, boje sie ze bedzie tak przez 2 tygodnie, bo teraz przyjezdza turnus matka z dzieckiem, czy któraś mamuśka przyjdzie na moje zajęcia???? Obyyy, jak nie mam zajęć to wtedy robie swój workout , wczoraj zrobiliśmy, Dideek wraca do treningów, z dietą walczy, wczesniej ja robilam jeden obwod mniej od niego, wczoraj zrobilam dwa wiecej. Syfiaste jedzenie robi swoje, mnie to przeraza .

Ok, a nasz trening, nic nadzwyczajnego, bo co wymyśleć bez sprzęcicha:

AMRAP 15

5 BURPEES
10 PUSH UP
15 SIT UP
20 AIR SQUAT

Poniżej micha, sylwetka po diecie/nie diecie, i uśmieszek












Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-07-26 08:13:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Nowy dzień, nowy post :)


Dziś odpoczynek, pojechałam do Lęborka 30km od Łeby, na siłke, niestety pocałowałam klamkę :(, okazało się, że w okresie wakacyjnym czynna do 15, trochę mnie to zirytowało bo na stronie internetowej nie było takiej informacji( a były ambitne plany zrobienia FBW) Pierwsze wejście miało kosztować 2 dyszki, więc sprawiłłam sobie inną przyjemność, kupiłam sobie książeczkę za dychacza i pyszną czarną kawę, Dideek kelneruje do 20, a ja mam odpoczynek od treningu i od niego(przymusowy), ale może to i dobrze, takie ŚWIĘTO tylko dla mnie :) Micha czysta, więc pnę się do przodu, po wyplacie mam manię kupowania, zamarzyła mi się bluza z treca, ale po zastanowieniu moje postanowienie było takie, że poczekam jak coś powalającego się pojawi, jutro rano siłka później lecimy stary grafik- nordic, aerobic w wersji suchej i mokrej i wieczorek. Więc reasumując zbieram siły, poniżej micha i foty.













Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-07-26 19:35:26

Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-07-26 19:35:57

Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-07-26 19:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
uuu pocałowanie klamki silowni musiało boleć raz tez tego doświadczyłam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Czemu ja dopiero teraz tu jestem? Przeczytalem caly, sledze. Jednak nie mam duzego uda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
polka88
uuu pocałowanie klamki silowni musiało boleć raz tez tego doświadczyłam :/




Zdarzają się takie sytuacje, ale z drugiej strony odpoczęłam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

forma lato