SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Miałam trochę przerwę w wypiskach, przez mój wyjazd do Krakowa na szkolenie z IF i z diet niskowęglowodanowych.
Ale już jestem :) Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze szkoleń i planuje kolejne :)
Dziś mała niespodzianka w postaci zdjęcia plecków :) Aczkolwiek znów mnie skarcicie , że w ubraniu.
A poza tym zwiększyliśmy kcal, popełniłam błąd bo zjadłam za dużo na śniadanie, więcej niż po treningu, za bardzo smakowała mi szarlotka z przepisu Tadeusza, ale to ostatni raz :) o ile znów mnie nie poniesie



3 ćwiczenia na barki
3 na triceps
2 na biceps



Przed treningiem: , Monohydrat Kreatyny 6g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: Monohydrat Kreatyny 6g







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Dziś ostatni dzień pierdzielenia sie na tym dennym rowerku. Jutro DNT, w czwartek wjeżdżam pod żelastwo, ale delikatnie, bo kontuzja nie wyleczona w 100%.
Każdy kolejny dzień na takich kcal to walka, ale wytrzymam


40min rowerek stacjonarny
4x 10 Pompki
lekkie rozciąganie


~1g wit. C






'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jedną krótka sesje zrobił i już narzeka :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Daj Pan spokój, ledwo żywy człowiek i jeszcze siedzieć na tym rowerku

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
a czo to to zielone na surówce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
pieprz zielony - polecam

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327


Dziś leg day, poza nim trochę czytania i wkurzania się na szkołę profi fitness, która odkłada jak może wysłania mi certyfikatów ze szkolenia aerobiku i stepu , ehhh :( przez to mam niższą stawkę na h za zajęcia w klubie. Mało czasu spędziliśmy z Didaskiem

Ale jutro to zmienimy, prawda??





LEG DAY- PRZYSIADY GŁĘBOKIE, PRZYSIADY Z KETTLEM , WYKROKI Z KETTLAMI 12KG, PROSTOWANIE NA MASZYNIE NA CZWORKI, UGINANIE NA DWOJKI, MCNPN I ŁYDKI
Zmęczył mnie ten trening, aż musiałam sobie uciąć krótką drzemkę po :)




Przed treningiem: Monohydrat Kreatyny 6g, Beta-Alanina 4g
Po treningu:Monohydrat Kreatyny 6g















Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-10-27 21:01:41

Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-10-27 21:02:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Polubiliście chyba naleśniki, hm?
Ta rolada z drugiej fotki ciekawie wygląda, który to posiłek, bo nie mogę się doczytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381


'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Drugi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium