SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
Szczerze to mi też takie całodniowe carbloadingi nie podjezdzają a już w ogóle takie półtora dnia. Wole ze 2 posilki walnac i to cos w stylu słone a na deser jakies słodkie. A i nie mówie o pchaniu na pałe w siebie prawie do zerzygania ( bo ładowanie to można) heh
P.S sory robim spam troche


Zmieniony przez - pako180 w dniu 2015-12-10 13:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
spam spamem, ale coś można wnioskować, to nie jest dziennik profesjonalistów
w ta sobote z cala pewnoscia wjedzie ładowanie całodzienne
od kolejnego tygodnia[nastepna sobota cheat popołudnie] a pozniej juz cheat meal'e
jak sie nie beda sprawdzaly, to beda ładowania
imo mam za mało mięsa żeby ładować e7d

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
OzzyMG
Ja bym proponował 1 posiłek na koniec dnia - ja np. co tydzień zjem sobie pizze czy 4 burgery przed snem i koniec :P U mnie sprawdza się o wiele lepiej niż ładowanie węglami

Tylko że Ty nie jesteś na vlcd, nie masz codziennie 1000kcal. Taki jeden cheat da 1000 kcal to i tak wyjdzie że na minus jest tego dnia.
Ładuj od rana, co najwyżej po treningu. Należy Ci się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Mam 2400kcal i jestem na keto, dopiero początek redukcji :P Byłem na vlcd kilkanaście tygodni również jakiś czas temu i stosowałem tą samą zasadę. Przy braku węgli chodzi o to żeby zrobić sobie cheata ~300 ww raz w tygodniu żeby mieć siłę na treningi (około 40g ww na jeden trening) i dokarmić tarczycę a nie wychodzić 4000kcal na plus :p

Ale róbcie jak uważacie, do tego doszedłem po konsultacji z trenerem i zauważyłem że sprawdza się to najlepiej.

Każdy robi co uważa za słuszne.


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-12-10 17:15:23

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
To nie będzie wtedy cheat 1500kcal, tylko 2-3k kcal
Możliwe, że będą to dwa posiłki - jeden typowo junk food, a drugi obfitujący w węgle.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
Najlepiej i chyba najrozsądniej będzie sprawdzić. Jeden tydzień tak zaś drugi tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
dobrze prawisz towarzyszu
aktualnie zdycham z głodu, a jeszcze godzina do posilku, heh

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
A ja lajtowo już dziś. 3 dni po ładowaniu są słabe. Potem lajcik. Nawet bym przeleciał week na miekko, ale raz że ide na chrzściny takze nie ebde siedział jak kołek na poczęstunku a dwa, ze jednak bez podkładu mozna leciec długo ale te ładowania czy czit mile muszą być,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Byle do soboty.


DNT


UNS Vit a Min, ~2g wit. C

Warzywa/dodatki: kapusta kwaszona, pieczarki, brokuł, cebula, barszcz



'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Ja tak samo w sobote cheat/ładowanie . Samopoczucie słabe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium