SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
twaróg na żelatynie + słodzik, kakao, wpc, wiórki kokosowe

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
aa to znamy znamy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Na ssanie duża dawka coffy+yohy, pamiętam kiedyś działało i to tak zacnie. :D, ja akurat off już 3 tygodnie od wszelkich stymulantów, pewnie po tygodniu wejde na to combo :D. Po za tym mi olej mct w chooy ograniczał łaknienie tak samo jak kokosowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
ja teraz stymulanty stosuje jako suple bo nie wiem czy dzialaja czy nie wiec czemu nie dodawac jak sa. A tym bardziej w moim zawodzie haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
wszystko super, tylko
a) nie mam juz makro na MCT
b) yohy nie mam
c) kawy nie bede pil [zapewne], a kapsa z 250mg tym bardziej
mam nadzieje, ze jak dojem i chwile odczekam to poczuje zapchanie, bo jak nie to lipa moze wyjść

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
i zeby szła joha to jeszcze bf za wysoki

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Hmm, może większa ilość warzyw, ja sam czuje teraz też lekki niedosyt, chociaż wsunąłem 3 duże pomidory i 5 jajek ;D.
A btw. Jaki mniej więcej BF obecnie masz, wiesz może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
poszukaj na popularnym portalu na A~~.pl yoszki w proszku 500mg, wychodzi za 20zl potem rozpuszczasz to w wodzie np w 500ml i na 1ml - 1mg ekonomiczniej niz tabsy a nie zaszkodzi, wlasnie jak bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
a odnosnie napchania u mnie tez z tym lipa , jem jem i jem i nic haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
nie mam pojecia jak bf, mega nietypowa sylwetka
3/4 fatu ktory jest wisi w chamskiej fałdzie na dole brzucha
jak by mi ktos powiedzial, ze 14-15% bym uwierzył[prędzej w górną granicę], jak by ktoś powiedział, że 20% też bym uwierzył, a może być tak, że siedzi 20+
fot nie wstawię, takie mam założenia od początku

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium