SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Biorę mc i tak po 2 tygodniach chce mi sie plakac bez powodu, nie mam chęci do zycia... Blablabla Teraz jest lepiej, co u nas? Pracujemy w Lebie, ja jako animator , o 9.30 ide z grupa na nordic walking, później aqua aerobik, ale nie ma pogody :((( aerobik, zumba i wieczorek do organizacji. Dideek został kelnerem, na razie nie narzeka, tylko boi sie ze wróci "spasiony jak swinia"- mamy wyżywienie, tez się martwię o sylwetkę, nie mamy warunków do gotowania, a na miescie ciężko , same zapiekanki, ryby smażone itd. Dodatkowo moja wspolpraca z trenerem musi być odlozona w czasie. Kiedy powrót?? Jak się sprawdzimy i nas polubią to pewnie do konca sierpnia. Troche mnie przeraza ze tyle czasu nie bede dzwigala żelastwa. Wpieprzam wafle ryżowe i wpc najbardziej zaufane


Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-07-09 17:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
fajna opcja na prace ! wakacje i praca w jednym zazdroszcze dacie sobie rade z jedzeniem, tak jak piszesz wpc i wafle jak co zawsze są okey hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
polka - przeczytałam "fajna opcja na pralce" - haha (nie myślcie, że głodnemu chleb na myśli)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
A mnie już ulewa ostro, rano i wieczor szwedzki stół, a ja maaam apetyt
We wtorek przyjada do mnie ciuchy treningowe, to w wolnych chwilach bede sobie biegal, jakies workouty z ciezarem wlasnego ciala etc.
Trzeba też ograniczyc ilosc zarcia i postawic troche na jakość, bo szamie na co mam ochote w kolosalnych ilosciach

Generalnie to
DZIENNIK KAPUTT
a szkoda..
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sevenload92
polka - przeczytałam "fajna opcja na pralce" - haha (nie myślcie, że głodnemu chleb na myśli)



Przeczytałem dokładnie tak samo i dopiero po twoim komentarzu się zorientowałem, że coś nie tak.

Dziennika szkoda, chętnie zaglądałem, ale są ważniejsze sprawy w życiu.


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-07-13 01:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Byle po tym wszystkim wrocic i dalej sztywno sie trzymac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Mój plan działania:
6.50-7.20- bieg nad morzem(trening tylko dla mnie!!!) a dalej juz dla gosci
9.30-10.30- idę z grupa na nordic
11.30-12.00 aqua aerobik
14.00-14.45 aerobik
16.45-17.30- zumba
Wiec mysle ze zrobię redukcje zycia, staram sie jeść czysto: Wafle ryżowe,wpc,tuna,chleb razowy,wiorki,migdaly,jaja,owoce,ale to ograniczam, i obiady jak są "w miare Fit" wczoraj schabowy to odpuscilam, mam wagę kuchenna, przyszla poczta, wiec sobie radze po powrocie(akurat będzie kasiorka), zaczynam współpracę z trenerem, i w 2016 zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dobrze, że chociaż fitnesska trzyma się sztywno swoich założeń ;)
Widzę plany są już konkretne, będę podglądać z jeszcze większą ciekawością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
fitnesska super ! trzeba sobie postawić jasne i konkretne cele wtedy moim zdaniem łatwiej je zrealizowac bo trzymamy sie jakiegos planu, realizujemy zadanie ! powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
Dokładnie, nic się nie osiągnie jak nie wyznaczy się celu!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium