SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Samopoczucie się robi słabe, jak schodzi ze mnie poranna kawa, czyli ok. 9-10 godziny
Generalnie to jestem średnio zadowolony, bo urodziny Martyny na 90% przełożone z przyszłej soboty na jutro. Jeżeli tak wyjdzie, to mam problem z:
-Trening? Robić jutro jak popiję? Wychodzi na to, że dziś
-Jest to po 13dniach VLCD - zdało by się całodniowe ładownaie, a nie 4-5h po południu
-Nie robiąc jutro treningu[bo go zrobie dziś] mentalność nie pozwoli mi zacząć szamać już w domu od np. 10 czy 11 godziny
Naprawdę obawiać się aż tak o regenerację muskli [które de facto na VLCD się praktycznie nie regenerują] i robić trening dziś wieczorem, a ucztę jutro? [albo ~10h, albo 5h]
Czy może zrobić trening jutro rano, zacząć ucztę i skończyć po przyjemniej ilości alko? Bo trzeźwy to ja nie wyjdę.

Pomijam w moich żalach inny aspekt tej zmiany terminu.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
Ja robiłem nawet bez treningu ładowanie. Teraz robie po treningu bo tak sobie dograłem system całęgo tygodnia. Jak masz mozliwosc jutro zrobic trening to zrób, jak nie to nie i tyle i jedz, odpocznij. To ci sie przyda na kolejne boje. A uwierz im dalej w las tym ciemniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Chodzi o to, że mięśnie nie mają optymalnych warunków do regeneracji przy spożyciu alko. Z drugiej strony - zrobie trening o 9 rano, oyebie coś dobrego, a zaczne pić po 15.
Jutro jednak będzie chamskie carb nite, heh.
Jedyne co pasuje, to to, że później zrobie ładowanie 22.12 [wtorek] - wigilia klasowa, więc pociągnę cały dzień.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Przy dużej ilości alkoholu nie radziłbym robić treningu bo i tak przeciazysz organizm który w sumie i tak jest katowany na vlcd. W pierwszej kolejności organizm musi wydalic alkohol. Na drugi plan wtedy schodzi regeneracja muskli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
O tym właśnie pisałem.
Z tym, że nie spodziewam się wielkiej różnicy między tym jak go odciążę kiedy będzie miał 5h na przyswojenie węgli, które w niego załaduję, a później uczta z alko, niż jak skatuje jeszcze bardziej, pójdę spać[regeneracja, ale gliko ciągle = 0], a później będzie tylko ta uczta z alko.
Decyzja zapadła, może głupia, może nie. Wolę jutro od rana już przyładować, a gdybym trenował dziś, a nie jutro to mentalność by mi nie pozwoliła.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Na Twoim miejscu zrobilbym ten trening dzisiaj i od jutra rana ładować juz . Wydaje mi sie ze z treningiem znacznie przeciazysz organizm i regeneracja będzie pewnie gorsza niż na vlcd, ale rozumiem wszystko ^^. Taka juz nasza mentalność/psychika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
I pij z głową bo po 2 kolejkach będziesz chrapał pod stołem. Ostatnio czytałem na potrenigu art'a o gorzale przy dietach low carb itd. No i na następny dzień też nie jest za różowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
wlasnie sie obawiam co to będzie
dlatego od rana przyładuje już zapiekanke, żelki i corn flakesy z miodem

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Kolejny dzień, który po prostu trzeba przeżyć. Jutro upragniona uczta
Ptasie mleczko znowu wyszło pyszne
Mówcie na mnie pożeracz płatków. Na jutro.


DNT


UNS Vit a Min, ~1,5g wit. C

Warzywa/dodatki: pieczarki, kalafior, kapusta pekińska, pomidor



'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ale bez glutenu :D to sie nie liczy :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium