SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
9-ty dzień ww <30g a ja od rana się czuję jak młody Bóg
niech wam się powodzi

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Wczoraj rano kiepsko się czułam, strasznie przemęczona, myślałam, że nie zrobię treningu klatki, później już było lepiej, a po stepach jeszcze lepsze samopoczucie, zjedzenie łososia wieczorem, było największą nagrodą !!!!




Klatka+tric+brzuch
4 ćwiczenia klata
2 triceps
2 brzuch
i stepy


Przed treningiem: Monohydrat Kreatyny 6g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: , Monohydrat Kreatyny 6g





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ostatni posiłek najlepszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

W szkole nie dosyć, że 5 lekcji, to od trzeciej skrócone
Później wpadłem do biedronki, dokupiłem wszystko(mleka tylko brakuje) na jutro i skoczyłem do fryzjera. Później do ukochanej, teraz czekam na nią u mnie


DNT


Witaminy i minerały, O3
Przed snem: ZMA








Zmieniony przez - dideek w dniu 2015-10-30 19:16:31

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Dziś znów kiepskie samopoczucie, poprawiło się dopiero po 1 posiłku, załadowałam 2 na raz, i bardziej mi ta opcja pasuje, niż dzielenie na śniadanie i przekąskę, miałam zawroty głowy i pomyślałam, że skoro dziś prowadzę interwały to taki ciężki trening jak plecy przełożę na jutro.Napisałam do Tadzia, czekam na odpowiedź



DNT, Turbo spalanie- interwały- 30 sekund tempo umiarkowane, 10 sekund turbo- trening został pozytywnie przyjęty w moim klubie, i liczę , że frekwencja będzie rosła :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

CARB NITE
Pierwsze ładowanie, nie planowałem '100% udanego' - tj. do 100g B i 50g T. Musiałem się lekko odchamić.
Na koniec miało wjechać 200g ryżu z 260g bananów zblendowanych ze 100g mleka + 100g masy krówkowej, ale padło hasło, że idziemy z ukochaną do knajpy, no to poszedł kebab na talerzu. Nie wiem co dostaliśmy(jak zwykle, bo nie pierwszy raz tam poszliśmy) ale nazywało się 'kebab na talerzu(mięso wieprzowo-drobiowe) z pieczonymi ziemniaczkami 'pieczone' w 5min, więc topione w oleju. Później jeszcze wjechał również nieplanowany donut.
Po 15 miałem chwile krytyczną, kiedy to w niecałe 3h jak się okazało wciągnąłem ~520g ww i ~70g T. Pozwijałem się z bólu i po 10min przeszło
Za tydzień już w pełni zaplanowane i dobrze zrobione ładowanie, nie carb nite. Obiecuję


Miały iść nogi z jutra, ale przemyślałem, że przed ładowaniem ich nie będę robił - wjadą w poniedziałek na ruszt.
Barki, Biceps, Triceps
Wyciskanie hantli 4x 8 rampa
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x 8-10
Unoszenie na bok na maszynie 7x 10 (15-30s przerwy)

Wyciskanie wąsko 3x 8-10
Pompki na poręczach 3x max
Prostowanie z drążkiem wyciągu górnego zza głowy 7x 10 (15-30s przerwy)

Uginanie ramion z hantlami z supinacją nadgarstka 3x 8-12
Uginanie na modlitewniku 3x 8-12
Uginanie ramion z drążkiem wyciągu dolnego 7x 10 (15-30s przerwy)


Przed treningiem:BCAA 10g, Monohydrat Kreatyny 5g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: Monohydrat Kreatyny 5g
Przed snem: ZMA
















'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

31.10 i 01.11
Wczoraj patrzyłam jak mój ukochany pochłania ogromne ilości jedzenia,poza tym zajęcia i trening,przed zajęciami TBC nic nie jadłam, po wypiłam carbo z wpc, po treningu wszamałam 200g kaszy jaglanej i 4 banany- zdjęcie poniżej, ja lubić to !! (podkreśle, że od razu po TBC był trening siłowy) dziś jak każdy na cmentarz, trochę głodna , bez treningu= niższe kcal. Mam nadzieję, że w tym tygodniu będę się lepiej czuła niż w zeszłym :)



Sobota:
4 ćwiczenia na plecy
3 na barki
2 na biceps

i TBC

Niedziela:

DNT




SOBOTA
Przed treningiem: Monohydrat Kreatyny 6g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: Monohydrat Kreatyny 6g











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Rano nieprzytomny, wczoraj oglądałem KSW i stwierdzam, że 7h snu to dla mnie za mało.
Wróciłem właśnie od Fitnesski - zbuntowanej, że tak wcześnie uciekam. Obowiązki wzywają
Po wczoraj mniej podlało, niż myślałem Myślę, że po jutrze nie będzie śladu.

DNT


Witaminy i minerały, O3
Przed snem: ZMA










1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ja myślałem że nabijesz z 6tysi kcl :D chyba ci się rzaladek juz skurczył co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
żołądek*
inny był plan, inaczej zjadłem. ale nie planuje nabijac 3x zapotrzebowania
~800-900g ww
~50g T
~100g B
= idealnie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium