SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dideek & Fitnesska

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Sprawa jak najbardziej otwarta - do zadowalających efektów
Ten i następny tydzień na tych kaloriach, a później podjazd pod carb nite

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Od rana w kinie - "Karbala" - 7/10. Jak to film wojenny, strzelali. Podoba mi się to, że był stosunkowo realistyczny - nie trafiali każdą kulką ze 100m
Później po dziewczynę, która sobie popijała kawkę, do niej, dokarmiła mnie, a później się skatować.
Trening mega objętościowy, to chyba będzie najcięższy ze wszystkich. Byłem po nim tak zjechany, że pchałem stopę z założoną skarpetką do japonka
Prawdopodobnie w DNT jednak w tym tygodniu będzie 1700kcal, nie 1600, a do tego czwartek będzie dniem nietreningowym.

Plecy, Barki, Biceps
MC 5x 5
Podciąganie szeroko - 3x max
Wiosłowania 4x 8-10
Cable Row 3x 10-15
Ściąganie wyciągu górnego do klatki 7x 10-15 (30-45s przerwy)
Prostowniki 3x 15

Unoszenie ramion z hantlami w opadzie tułowia 3x 15
Przyciąganie liny wyciągu górnego 7x 15 (30-45s przerwy)

Uginanie ramion z hantlami młotkowo 3x10
Uginanie ramion ze sztangą 7x 8-12 (30-45s przerwy)



Do pierwszego posiłku: O3, Vit a Min
Przed treningiem: Monohydrat Kreatyny 5g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: Monohydrat Kreatyny 5g
Przed snem: ZMA


Omlet po zrobieniu mega puszysty, a do czasu, jak go jadłem mega opadł i 'się ścisnął' - musiałem przepijać pepsi max





'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Ten dziennik nas łączy, nie mogę zaprzestać go prowadzić, codziennie będą wypiski jak były, dodatkowo to motywuje, a będę wklejała tabelę, co do treningu będę pisała co dziś trenowałam, bez ćwiczeń , bo co tydz mam to samo, jak się coś zmieni to wtedy napisze.
Dziś jedyne co to prowadziłam ABT- i potraktowałam to jako aktywność odpoczynkowa - inna, przed jutrzejszym wielkim BOOOOM, Jutro klatka, tric i brzuch, dodatkowo prowadzę zajęcia na stepach i power shape. W weekend zjazd na studia, a dzisiejszy wieczór zamierzam poświęcić na naukę fizjologii :) Marzy mi się wspólny trening z ukochanym, kiedyś było tak fajnie jak razem trenowaliśmy, szczególnie crossfit, wiem, że ludzie , którzy mogli nas wtedy obserwować widzieli bijącą z NAS pasję, chyba takie widoki bardziej powodują ścisk w sercu niż parę całującą się na ławce , na prawdę chciałabym takich par widzieć sporo na siłowniach, a jak widzę to z reguły chłopak trenuje , dziewczyna coś udaje, albo oboje coś udają, na prawdę, rzadki widok, dlatego uważam NAS ZA PIĘKNĄ PARĘ.



TRENING

DNT










Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-10-14 20:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
I nie patrzcie na zapotrzebowanie, bo to stare :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
te kcl powinny być odwrotnie :P :) u mnie tam gdzie pracuje jest sporo par trenujących razem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
spokojnie, u mnie będą jeszcze malały, a u Fitnesski rosły

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327

Dziś bardzo fajny dzień, obudziłam się w świetnym humorze, pomiary od rana, masa idzie, nie widziałam się dziś z Didkiem :( jednyny mankament dnia, a tak poza treningiem klatki , tric i brzucha dziś prowadziłam step :), świetna zabawa, myślę, że będę się dalej szkoliła w tym kierunku, chcę więcej i więcej, szkolenie step 2 i trener personalny będą w moich najbliższych planach , jak trochę kaski się odłoży, na razie dietetyk kosztuje swoje, dobrze, że chociaż siłkę mam za darmo. :) Do tego czasu źródłem wiedzy będą studia i internety i jakieś książki :)


4 ćwiczenia na klatke
2 na triceps
2 na brzuch



Przed treningiem:, Monohydrat Kreatyny 6g, Beta-Alanina 4g
Po treningu: Monohydrat Kreatyny 6g








Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2015-10-15 19:47:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Ta laska ostatnio mi powiedziała coś, czego nie wiedziałem [już nie pamiętam co ], ale byłem zaskoczony.

W DNT jakoś nie mam chęci robić zdjęcia szamy. W sumie tyle z mojej strony
Jutro neurolog i podstawowe badania(morfologia krwi, etc.)


DNT


Do pierwszego posiłku: O3, Vit a Min
Po ostatniego posiłku: Monohydrat Kreatyny 5g
Przed snem: ZMA




'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381

Od rana na pobraniu krwi, później neurolog. Dwie godziny czekania zanim wejdę.
-Proszę iść do pawilonu E, zrobią Panu od razu zdjęcie kręgosłupa.
-Dzień dobry, tutaj jest skierowanie.
-Tak, zapiszemy na wtorek.

'Rower, basen. Siłowni się nie zaleca.'
Kolejna wizyta 5.11.2015r
Głupie[chyba] pytanie: witaminy i minerały nie przerywają postu, prawda? nie mają żadnego powiązania z wyrzutem insy, a jednak pytam
Druga kwestia - BCAA przedtreningowe na czczo traktować jako przerwanie postu?


DNT


Na czczo: Vit a Min
Przed snem: ZMA


Karkówka to nie jest moje mięso.











'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
ze względu na co siłownia nie jets polecana? czy tak ogólnie dla wszystkich niewskazana?


Zmieniony przez - Qitr w dniu 2015-10-16 20:16:12

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

Następny temat

DT Lukson - crossfit i test supli

WHEY premium