SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Hej Wam !

Często wrzucam zdjęcia moich posiłków w dzienniku - dlaczego więc nie założyć bloga od kuchni ?

Moja dieta dotychczas to LowCarb z rotacją węglowodanów w DT/ DNT.
Póki co jeszcze redukcja, na jesieni planuję masę jeśli uda się dobrze zejść z fatu na brzuchu.

Cheety goszczą u mnie przeważnie co 10-14 dni. Kaloryka teraz 1800kcal. Zaczynałam w styczniu od 2200kcal.


Dzisiaj na słodko czekolada z jagłami




Wartości odżywcze:
605 kcal
B 6g
T 48.6g
W 37.1g

Składniki:
* 80g olej kokosowy
* 20g kakao
* 15 g jagła ekspandowane
* 20g rodzynki
* 40g serwatka w proszku
.
Rozpuścić olej kokosowy w garnku na wolnym ogniu, dodać kakao i serwatkę w proszku - dobrze wymieszać. Na koniec dodałam posiekane rodzynki i jagła. Całość przelałam na wyścieloną folią aluminiową płaską tackę i włożyłam do lodówki na ok. 1 godzinę. Gotowe :) .
Najlepiej sprawdziłaby się forma silikonowa, poszukuję póki co ideału nie za miliony.



Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-07-31 11:43:29
1

Take your dreams seriously.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Camembert de ja vu , owsianka kolacyjna z jogurtem, owocami i orzechami, karkówka w bułce po wietrznej wyprawie rowerowej w jesiennym słońcu ~ 40 km.










1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 157 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21746
Dodaję do obserwowanych i pewnie nie raz skorzystam z pomysłów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zdjęcia mi się podobają więc dodaję do obserwacji a co z moimi batonami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Jestem i zaglądam
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364212 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668443
super witamy w dziale , już cię koloruję
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
lapacz12 - super :)

DJ DoDo - batony były i już nie ma na jutro kolejne szykuje. Trochę zmodyfikowałam przepis, bo nie używam masła orzechowego i bardziej węglowodanowe wyszły. Jutro wrzucę. Mój M. pomógł im zniknąć. Naprawdę pyszne :)

georgu - hej, hej :)

lodzianin1 - hej, dziękuję za barwy :) zaglądam do działu już trochę jak czas pozwala :) na Twoje cheety dzień w dzień tyż

f3door - pewnie, że można


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-01 00:13:46
3

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Wczoraj wieczorem znów robiłam batoniki proteinowe
Zmieniłam przepis od DJDoDo. Chciałam mniej tłuste. Zakładam, że będą częściej wpadać w dni treningowe kiedy potrzeba więcej węgli oraz jako wieczorna przekąska i tu też węgle mile widziane.



Wartości odżywcze na 100g:
367 kcal
B 31.8 g
T 5.9 g
W 48.4 g

Skład:
* daktyle 50g
* serwatka w proszku 90g
* płatki owsiane 50g (zmielone w młynku do kawy)
* czekolada gorzka 20g
.
Daktyle zalałam wrzątkiem, zostawiłam chwilę, aby namokły(wody tak żeby je zakryła). Zblendowałam. Dodałam resztę składników i ugniotłam. Po ugnieceniu można na chwilę wrzucić do lodówki żeby masa zastygła, łatwiej będzie formować batony.
Czekoladę rozpuściłam w kąpieli wodnej.

To przepis pierwotny z weekendu. Wczoraj zabrakło mi płatków i serwatki to dodałam trochę zmielonych płatków jęczmiennych i żytnich.


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-02 00:22:02

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dzisiejsze śniadanie - standard jajka z patelni i wczorajszy obiad - smażone podudzia i skrzydełka, uwielbiam chrrrrupiące




1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Całkiem tutaj apetycznie u Ciebie ;)
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
mesja1905
Całkiem tutaj apetycznie u Ciebie ;)

Staram się urozmaicać talerze na ile czas i chęci pozwalają :)

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Następny temat

Cukinia

WHEY premium