SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17734 Napisanych postów 16851 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340744
w tym po treningu brakuje mi jakiegoś mięska

Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-12-03 20:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4738 Napisanych postów 2925 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51821
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Dodo - niestety pod względem jakości ten tydzień zamykam zasłoną milczenia. Białko z nabiału, jajek o węglach nie wspominam.

Krzyzu - kiełki kupne. Czasem rzeżuchę sypne na wate i rośnie:) Kiełki kiedyś próbowałam, ale coś szybko pleśnią zachodziły mi.

Tymczasem nadrabiam zaległości.

Wtorek
W pracy camembert z mikrofali i serek wiejski. Coś mnie smaki na ogórka naszły i codziennie teraz wpada w dużych ilościach.

Środa
Potreningowa owsianka na wodzie z białkiem waniliowym, owocami kostką gorzkiej czekolady.

Dzisiaj
Tylko śniadanie uchwycone. Wpadł też śledź z puszki przed treningiem - w końcu jakieś mięso
Na jutro rozmrażam schab i piersi z kurczaka. Szybko coś rano usmaże, do pracy na 10 - szykuje się kolejny dzień w biegu.

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-12-06 22:50:43

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17734 Napisanych postów 16851 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340744
northwestpassage
pod względem jakości ten tydzień zamykam zasłoną milczenia. Białko z nabiału, jajek o węglach nie wspominam.

ja wybaczam, bo fotki piękne i kolorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17020 Napisanych postów 19325 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985309
Jedzenie fajowe ja na jutro planuje szarpana lopatke w Harissie

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Wczoraj w pracy kurak gyros z ryżem brązowym z curry i sałatka.

Na śniadanie nie co innego jak jajka tym razem też z ryżem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzisiaj pasta jajeczna na dzień dobry ;) z migdałami, szczypiorkiem, papryką, ogórkiem i chleb z mięsiwem. Razem ok. 700kcal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
FighterX
Jedzenie fajowe ja na jutro planuje szarpana lopatke w Harissie

Bida w tym tygodniu u mnie.
To gdzie tam mieszkasz ? Co by się załapać na porcję specjału ?

Dodo - dziękuję foty od biedy w sztucznym świetle, jedzenie tyż bida. Od wczoraj trochę poprawy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4738 Napisanych postów 2925 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51821
FighterX - nie zapomnij odpowiedzieć na pytanie gdzie mieszkasz w formie zagadki w tym temacie nastał taki zwyczaj

A chleb z mięsiwem bym wciągnął... Najlepiej takim swojskim ze słoika. O takkk...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A już myślałam, że tym razem będzie bez przeszkód

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

nutlove nowy