SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w tym po treningu brakuje mi jakiegoś mięska


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-12-03 20:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dodo - niestety pod względem jakości ten tydzień zamykam zasłoną milczenia. Białko z nabiału, jajek o węglach nie wspominam.

Krzyzu - kiełki kupne. Czasem rzeżuchę sypne na wate i rośnie:) Kiełki kiedyś próbowałam, ale coś szybko pleśnią zachodziły mi.

Tymczasem nadrabiam zaległości.

Wtorek
W pracy camembert z mikrofali i serek wiejski. Coś mnie smaki na ogórka naszły i codziennie teraz wpada w dużych ilościach.





Środa
Potreningowa owsianka na wodzie z białkiem waniliowym, owocami kostką gorzkiej czekolady.



Dzisiaj
Tylko śniadanie uchwycone. Wpadł też śledź z puszki przed treningiem - w końcu jakieś mięso
Na jutro rozmrażam schab i piersi z kurczaka. Szybko coś rano usmaże, do pracy na 10 - szykuje się kolejny dzień w biegu.





Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-12-06 22:50:43

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
northwestpassage
pod względem jakości ten tydzień zamykam zasłoną milczenia. Białko z nabiału, jajek o węglach nie wspominam.

ja wybaczam, bo fotki piękne i kolorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Jedzenie fajowe ja na jutro planuje szarpana lopatke w Harissie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Wczoraj w pracy kurak gyros z ryżem brązowym z curry i sałatka.

Na śniadanie nie co innego jak jajka tym razem też z ryżem.




Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dzisiaj pasta jajeczna na dzień dobry ;) z migdałami, szczypiorkiem, papryką, ogórkiem i chleb z mięsiwem. Razem ok. 700kcal.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
FighterX
Jedzenie fajowe ja na jutro planuje szarpana lopatke w Harissie


Bida w tym tygodniu u mnie.
To gdzie tam mieszkasz ? Co by się załapać na porcję specjału ?

Dodo - dziękuję foty od biedy w sztucznym świetle, jedzenie tyż bida. Od wczoraj trochę poprawy.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
FighterX - nie zapomnij odpowiedzieć na pytanie gdzie mieszkasz w formie zagadki w tym temacie nastał taki zwyczaj

A chleb z mięsiwem bym wciągnął... Najlepiej takim swojskim ze słoika. O takkk...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
A już myślałam, że tym razem będzie bez przeszkód

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Następny temat

Cukinia

WHEY premium