SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4728 Napisanych postów 2920 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51794
Mi ostatnio dobrze siedzi Milka Oreo Choco :)

Co to za placuszki?

U mnie 15' zamiast spaceru to siedzę za kółkiem ;ss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17665 Napisanych postów 16795 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340532
u mnie pogoda w sobotę była przepiękna, co prawda cały dzień nadrabiałem obowiązki domowe, ale udało wyrwać się na godzinę spaceru z pieskiem i nawet 1,5km się przebiegłem, chciałem więcej, ale pieskowi nie do końca się podobała ta forma aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Dzisiejsze redukcyjne śniadanie przed treningiem :) pasta jajeczna z majonezem , suszonymi pomidorami i szczypiorkiem - 478 kcal.
Po dwóch i pół tygodnia kilogram w dół.

1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16969 Napisanych postów 19294 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985098
Całkiem smakowicie to wygląda

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17665 Napisanych postów 16795 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340532
to teraz wpisy raz na miesiąc będą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Dodo - Raczej jak czas i chęci pozwolą. Ostatnio bardzo krucho szczególnie z tym pierwszym. Może ktoś ma przepis na to ? Mimo, że mało aktywnie to zaglądam tu i tam na forum. Dzisiaj kibicuje oglądając Mistrzostwa w Grodzisku. Cieszę się póki co z czasu na treningi. Redukcja na razie baaardzo powolna ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
W tym tygodniu m.i. szejk jogurtowo owocowy z cytrusów, placki z cukini, skrzydełka z sosem czosnkowym.

5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10291 Napisanych postów 19896 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163385
Coś tu właśnie cicho ostatnio .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie obiecuje poprawy ;) Za to towarzysko na pewno będę wpadać
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4728 Napisanych postów 2920 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51794
Ponoć powolna redukcja daje lepszy ekeft ;) tzn po niej człowiek się tak szybko nie zalewa ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

nutlove nowy