SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1108 Napisanych postów 1834 Wiek 248 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78468
Pierwszy raz robiłam. Inny niż zawsze, bardziej delikatny. Intensywność zależy też pewnie od dodatków, niektórzy dają grzyba suszonego ziele i liście laurowe - pewnie z nimi smak byłby bardziej podbity. Ja dodałam oprócz warzyw tylko mrożonego lubczyku i pietruszki, sól pieprz do smaku.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Take your dreams seriously.

DT nwpassage s.23, s.37, s.54
Podsumowanie pierwszej masy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7169 Napisanych postów 6267 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294685
jedzenie piękne ja z królika rosołu nie jadłem, ale jakąś potrawkę raz i czułem niestety, że to mięsko ma potencjał, ale trzeba je umieć przyprawić i zrobić, bo to co jadłem niestety pozostawiało wiele wątpliwości
northwestpassage
Trzymam kciuki za udane osiągnięcie wszystkich planów :) długie dystanse w biegach planujesz? Nie znam się na tym zupełnie :/

ja biegam tylko w Bydgoszczy na Terenowej Masakrze.... biegam... tzn na razie 2 razy biegłem na 10km, w tym roku wprowadzają 15km, ale ja jednak zostanę przy 10km to mi wystarczy, ale apetyt mam na to, bo ostatnio jak biegłem byłem 8, a mam ciche, lecz ambitne plany wbić się na podium
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

;