SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
lodzianin1
Z pogoda krucho
Jedzenie - cóż nic dodać nic ująć

Przy moich kcal chętnie bym coś jednak dodała choćby jedną z Twoich pychot na talerzu :) Redukuję jeszcze chwilę:)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Dzisiejsza miska na wysokich obrotach. Wpadły jeszcze orzechy włoskie, banan, dwa batony proteinowo - tłuszczowe, schab z ziemniakami i sałatką. Poza tym dwie kawy jak zawsze

Śniadanie
Jajka, sałatka polana śmietaną i olejem lnianym, chleb.

Obiad
Krupnik

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-27 23:17:39
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 33360
Jakie pyszne rzeczy dodajesz, musze wprowadzić chyba nowe przepisy do diety :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ostatnio słabo z kuchnią. Ratunek w batonikach proteinowych Byle do niedzieli. Potem będzie trochę więcej czasu, chyba że znów na moje własne życzenie (co by nie było ;) ) zarzucą mnie dwudziestoma kilogramami śliwek jak dzisiaj albo pomidorów do przetworzenia
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46407 Napisanych postów 292755 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434487
Na zimę jak znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Uwielbiamy powidła śliwkowe. W zeszłym roku na drzewach prawie pustki były. Tym razem na bogato :) Cieszę się też na orzechy włoskie, gałęzie oblepione na działce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 33360
U nas na ogródku za to olbrzymie dynie, szykują się zupy krem, dżemy, smoothies i placki, ale śliwkami też bym nie pogardziła :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Takie swoje z ogródka najsmaczniejsze :) W zeszłym roku też robiłam z dyni dżemy zmieszane z pomarańczą. Niestety do innych dyniowych przetworów jakiś nie umimem się przekonać. Będę podglądać co u Ciebie w dzienniku z niej dobrego :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przełamuje ciszę ostatnich dni. Zdjęcia zrobione tylko nie było komu wrzucić. Tydzień w biegu, kolejny zapowiada się nieco spokojniej - chyba więc i w kuchni będzie bardziej kolorowo.
.
Mimo wszystko udało się utrzymać miskę w zakresie 1800-1900kcal z wyjątkiem wczorajszego nieplanowanego cheetdaya na wycieczce do zameczku.
.
Kończę już po woli mają redukcje. Od stycznia udało się pozbyć 14 kilogramów, wrócić do siebie, do lepszej kondycji fizycznej i co dla mnie najważniejsze do większej radości i takiego wewnętrznego spełnienia na polu sportowym. To nie koniec się rozumie , do lata nie do końca zdążyłam to może choć na kryty basen będzie forma a tak serio sport jest potrzebny przede wszystkim dla zdrowia, nie tylko fizycznego więc lecę dalej :) dzisiaj legs day !

4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10371 Napisanych postów 20025 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163898
Brdzo fajne nastawienie
Najważniejsze , ze sprawia Ci to radość . Każda zmiana w życiu na dobre jest miłe widziana .
3mam kciuki za dalszy progres , wytrwałości !!
Co do jedzenia
-Smacznie !! Domowo !!
#slinkacieknie

Pozdrawiam serdecznie ;-*

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-09-01 15:18:56
1

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

nutlove nowy