SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Życie tym razen wygrywa i wiele rzeczy na szybko leci. Może od lutego się trochę ustatkuje wszystko. Sosik smaczny

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Back on track ! Zaczynamy ostatni miesiąc nadwyżki.

Taki dziś start :)
Jeszcze trening pod znakiem zapytania (?)




1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ooo takich kolorowych zdjęć mi brakowało suplementy prozdrowotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dzisiaj na treningu taka zapitka z kofeiną przypadkiem kupiona plus izoactiv. Potem ratunek w batonie proteinowym i wieczorem obiad - schabowy z makaronem, suszonymi pomidorami i warzywami na patelnię. Wpadła też szklanka pepsi cherry zero ;)

Póki co suma kcal słaba ok 2400, jeszcze z 700 przede mną
A na jutro do pracy schabik gotowy czeka :)










Dodo - uzupełniam co potrzebne, flex zapobiegawczo wzięłam w ostatnim zamówieniu. Żałuję, że nie skusiłam się na jakąś pomoc na trening. Dzisiaj pijąc tą wodę z kofeiną i dosypanym izoactivem dobrze się ćwiczyło. Pomyśle następnym razem nad jakimś wspomagaczem - fajnie mieć tą moc



Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-02-01 20:23:53
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nadrobiłem zaległości
Pzdr
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Zauważyłam :) miłego ! :)
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
hmm czasem preworkouta warto wrzucić tym bardziej, że czujesz działanie, ja ubolewam pod tym względem, bo mnie kofeina nie rusza, a innych jeszcze nie próbowałem, bo jestem dość uczulony na wszystko co mi przyspiesza akcję serca i nie jest treningiem
te warzywka z kolbami kukurydzy to masz mieszankę już taką czy to dodajesz osobno?


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2019-02-01 23:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
To mieszanka mrożona z Biedronki Warzywa letnie. Jedne z najlepszy jakie jadłam, polecam

Jak Ci się objawia uczulenie? Trochę się właśnie obawiam, że coś kupię i będzie nie bardzo...

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to te warzywka będę musiał poszukać, bo wyglądają zacnie

nie nie, to tak bardziej w cudzysłowiu, bo to w głowie jestem przewrażliwiony jak odczuwam, że coś mi powoduje przyspieszenie akcji serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Śniadanie bułka z serem kozim i sałatka z jajkami.

Do kawy proteinowe ciasteczka z żurawiną

Na obiad mintaj.







2

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Następny temat

Cukinia

WHEY premium