SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17713 Napisanych postów 16822 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340624
hehe to podobnie jest z moją mamą, bo jest specjalistką od pierogów, a szczególnie ruskie to majstersztyk, a sama ich nie je ani nawet farszu nie próbuje bo ma blokadę psychiczną przy połączeniu sera i ziemniaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17008 Napisanych postów 19309 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985208
Jajka wyglądają kozacko
1

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Dodo- Pierogów nie odmawiam - to tak jakby naddatek się pojawił mamusi . Trudno uwierzyć, że takich pyszności można sobie odmówić.

Fighter - jajka w tej postaci zdecydowanie polecam

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17008 Napisanych postów 19309 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985208
northwestpassage
Dodo- Pierogów nie odmawiam - to tak jakby naddatek się pojawił mamusi . Trudno uwierzyć, że takich pyszności można sobie odmówić.

Fighter - jajka w tej postaci zdecydowanie polecam

Masz przepis?

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Np. tutaj: jajka na chmurce
Dodałam do ubitych jaj trochę soli. Robiłam na patelni, nie mam piekarnika :/

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-12-14 10:39:34
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Podziękował!
1

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzisiejsze śniadanie. Jajecznica jak zawsze niezawodna w przeciwieństwie do dzisiejszych kaw :/

I podsumowanie pierwszej mikro masy.
Obwody nieco do góry.
Teraz mniej więcej wiem co i jak - będę dokładać w najbliższym czasie. Jednak węgli chyba trochę ograniczę i powyżej 300g nie będę wchodzić, za bardzo naciągam przez nie wodą. Dodam tłuszczy, łatwiej będzie wyrobić z kaloriami. Postaram się też jeść w miarę czysto, bez nadmiaru pieczywa i daktyli
Całość bez rotacji z WW i T ani kaloriami, nie mam za bardzo na to czasu. Raczej stały poziom utrzymam. Pewnie rotując lepszej jakości wszystko by się budowało, może kiedyś podejdę jeszcze i do tego.

Waga z 55.5kg na 56.2kg.

Szyja: 33 cm / 33cm
Klatka piersiowa: 73 cm / 75cm
Ramię/biceps: 24,5 cm / 25,5 cm

Talia: 67 cm / 69 cm
Brzuch: 76 cm / 77 cm

Biodra: 86 cm / 89,5 cm
Udo: 50 cm / 52cm
Łydka: 34,5 cm / 34,5 cm

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-12-14 12:28:27
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17713 Napisanych postów 16822 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340624
super sylwetka, widać różnicę między poprzednimi zdjęciami tak przy choince, to formę dostałaś w prezencie na święta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Masz rację. Wzięłam sprawy w swoje ręce i prezent zrobiłam:) Teraz czas na dalszą pracę
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wczoraj kwaśnica z żeberkami. W pracy dwie pałki z kurczaka, ziemniaki i trochę warzyw na patelnię .

4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Wheya