SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Trzeba było zmiksować... iść z postępem. A nie gryźć... jak zwierzęta...



i mam nadzieje że nie zapomnieliście o oleju lnianym... (?)




Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2019-01-23 21:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Był kokosowy

Dzisiaj bez zdjęć. Dzień w biegu, jedzenie też na szybko.
Rano burger wołowy z ryżem i sałatą
W pracy sławny kurczak kulturystyczny po pracy jajecznica z czterech jaj z pomidorem i bułką, banan, po treningu serek wiejski masło bułka tarte ogórki kiszone, mandarynki sztuk dwie.
Odkryłam dziś na wyprzedaży 'nową' odmianę przysmaku
Ten musik w środku całkiem całkiem


2

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...ale braku zdjęcia tego burgera to chyba nie wybaczę
krzyzu9218
i mam nadzieje że nie zapomnieliście o oleju lnianym... (?)

ale od oleju pitego łyżeczką to się proszę odczepić, bo z tego się nie wyleczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Piąta nad ranem była... O tej porze nie myślałam o zdjęciach tylko o.... kawie

Lniany też tak czasem piję :)


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-01-24 16:28:02

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
o piątej nad ranem burger.... z baletów wracałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Z baletów prosto do pracy po co o dom zachaczać tak serio to burger smażony wieczorem co by rano zjeść.

Wczorajszy obiad po pracy omlet z serem, szynką i warzywami . W pracy śniadanie sponsorowane przez klopsy z Pudliszek ;) - miały być kotlety w kapuście z Szubryta , ale zabrakło

Poza tym dodatki Neosine, Cirrusa, witamin, syropów, ibupromu nieodłącznie od wczoraj ze mną. Paskudny wirus i mnie dopadł. Dobrze, że w tygodniu zrobiłam wszystkie założone treningi

2

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
taki okres teraz, u mnie w pracy przychodzili chorzy i zarażali i też coś łapało, na szczęście było dzień dwa zawahania, ale się nie rozwinęło wracaj do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dziękuję:) Nie dałam się tak łatwo, domowe i apteczne sposoby pomogły już po cichu myślę o jutrzejszym treningu, na spokojnie coś podziałam :) Dzisiaj omlet na śniadanie i znów ulubiona nutka choć nastawienie wcale nie 'wrong'. Słońce świeci, piękny dzień się zapowiada mimo wielu zawirowań w tym tygodniu. Miłego wszystkim

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
choroba, nie wzięła góry, ale jednak obijasz się tutaj w dzienniku mój ulubiony sos wcinasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Wiecej