SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Dzięki DjDodo :) gdzie Ty byłeś jak Cię nie było?:)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17821 Napisanych postów 16917 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341050
Urlop 2 tygodnie miałem i komputer może raz albo dwa włączyłem na pół godziny ale już jestem "Nowy Rok, Nowy Ja"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Dawno mnie nie było. Na nadmiar czasu ostatnio nie narzekam. Wczoraj chwila wytchnienia w domu, a dziś kolejny start o 14. W międzyczasie trenuje 4x w tygodniu, coś tam się gotuje, coś podjada - choć okazuje się, że nawet smak Oreo po woli może się znudzić czas na nowe odkrycia ;)

Na zdjęciach złapane:
* jedno ze śniadań jajka z majonezem i pomidorami suszonymi, poza tym najczęściej z rana o 5.00 sprawdzała się owsianka z wpc, owocami i migdałami.
* Mus owocowy
* i wczorajszy obiad gulasz z kluskami i kupnymi burczkami.

Dostałam również paczkę z dobrociami za wygraną z listopada :) Wybrałam trochę potrzebnych rzeczy i co nieco do testowania. Dziękuję

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-01-14 11:25:32
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
DJ_DoDo
Urlop 2 tygodnie miałem i komputer może raz albo dwa włączyłem na pół godziny ale już jestem "Nowy Rok, Nowy Ja"

Czasem taki reset od mediów potrzebny :) Choć z wyboru często o niego trudno. Fajnie, że Tobie się udało:) co z nowości będzie, postanowienia?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17075 Napisanych postów 19372 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985576
A z jakich owoców jest mus? ;)

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17821 Napisanych postów 16917 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341050
northwestpassage
Czasem taki reset od mediów potrzebny :) Choć z wyboru często o niego trudno. Fajnie, że Tobie się udało:) co z nowości będzie, postanowienia?

w pracy się nasiedzę przy komputerze to w dni wolne już naprawdę musi być jakaś duża konieczność, żebym przysiadł do niego postanowienia? są są i to sporo
na początek redukcja i sylwetkowo życiówka, a do tego pozbycie się wszystkich dolegliwości (bark, kolano) i przyłożenie już bardziej do CF i jakieś małe starty, plus minimum jeden lub dwa biegi z przeszkodami do zaliczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Trzymam kciuki za udane osiągnięcie wszystkich planów :) długie dystanse w biegach planujesz? Nie znam się na tym zupełnie :/

W musie był zdaje się banan, mandarynki, kiwi i jabłko. To co pod ręką. Trochę migdałów dodałam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szamka z tygodnia. Kapusta zasmażana królowała trzy dni i do kolacji i obiadu.

W tygodniu jeden obiad sposorowany przez Pudliszki, klopsy.

Kurczak gyros na szybko z warzywami na patelnię zawsze się sprawdza. I królowa śniadań jajecznica :)

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-01-20 22:42:34
4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzisiaj rosół na swojskim króliku. Zjadłam z ugotowanym mięsem.
Po treningu zmógł mnie ddziś sen na półtoragodziny, nawet nie próbowałam walczyć ;) - obiad wiec późny o 17.30 ze schabem duszonym i marchewką na gęsto.

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-01-20 22:46:19
5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4746 Napisanych postów 2928 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51857
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Wheya