SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17019 Napisanych postów 19324 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985300
Bardzo chude mięso, na keto się nie nadaje

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
mesja1905
Za żadne pieniądze nie zjadłbym krolika

Dlaczego? Dobre mięsko :)

Zmietliście wszystko dzisiaj tymi szejkami z kurczaka i brokuła ciężko uspokoić się i nie śmiać to były czasy. Choć teraz nie lepiej - czasy białka w prochu. Proszek musi być inaczej nie ma masy koniecznie od razu po treningu żeby nie wypaliło całych mięśni
3

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Śniadanie jajka z majonezem i pomidorem suszonym. Kanapki z krakowską drobiową.

Dziś rosół ze swojskiej kury :)

Na deser kawka i czeko

Po treningu wpadł kurczak z ryżem i warzywami. Wieczorem jeszcze mandarynki 6szt (?)- uwielbiam w tym roku cytrusy.

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-01-22 22:40:37
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10350 Napisanych postów 19996 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163758
Ja jestem przyjazny futrzakom . Nie jadam ich , konina tez nie . Drób owszem

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17731 Napisanych postów 16851 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340744
ooo takiego rosołku to bym zjadł, szczególnie wczoraj jak siedziałem w pracy z gorączką
northwestpassage

Po treningu wpadł kurczak z ryżem i warzywami.

mam nadzieję, że były to brokuły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1274 Napisanych postów 472 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 15311
northwestpassage
Proszek musi być inaczej nie ma masy koniecznie od razu po treningu żeby nie wypaliło całych mięśni

Aaaa to dlatego u mnie tak słabo z mięśniami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Bartosz - i wszystko staje się jaśniejsze

Dodo - czytasz w moim talerzu teraz też szamam na śniadanie w pracy :) nie szejkowałam jakby kto pytał
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17731 Napisanych postów 16851 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340744
hehehehe to jemy w tym tygodniu podobnie, tylko ja potreningowo ryż, brokuły i schabik, bo kurczaka wrzuciłem przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Różnorodność musi być

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17019 Napisanych postów 19324 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985300
northwestpassage
Różnorodność musi być

Oj tam oj tam :p

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

nutlove nowy