SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Ten naleśniko omlet zrobiłam najpierw podsmażając boczek, potem rozbełtałam trzy jajka, lekko posoliłam i wylałam na patelnię. Obsmażyłam z dwóch stron. Kusiło żeby dodać jeszcze do środka trochę sera żółtego co by się roztopił, ale uznałam że to za wiele dobrego by było :) Na keto nie jestem (czasem mi szkoda)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Kolacja dziś
Naleśniki z mleka od szcześliwych krów z musem jeżynowym.
Ile tłuszczu było w tym mleku nie sposób policzyć. Słoik chyba dwulitrowy miał z 1/3 objętości na górze śmietany kremowej, której nie ściągnęliśmy.




1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Myślałem ze to taka jakby jajecsnica na bagietce .
Kidys taki chleb robiłem moczony w jajku i na patelnie . Myślałem , ze to kozę coś podobnego .
Wyglada smacznie

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Tak czasem też lubię. Smak dzieciństwa taki chleb i jeszcze posolony i posmarowany przetartym czosnkiem :)
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
northwestpassage
Śniadanie



Pomysł podpatrzony w wątku ' Zdjęcia naszej szamy' - nie pamiętam od kogo :) odezwij się :)


jak mnie pamięć nie myli to FighterX robił takiego omleta zawijanego i opisywał ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3400
uuuu widzę, ze jakieś super miejsce na wywczas :) takiej smietanki też bym pojadła, najlepiej na pajdzie świeżego chleba na zakwasie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Już wróciłam z sielskich klimatów. Takiej śmietany w mieście nigdzie się nie kupi, boczek swój, mleko mega, twarogi jakie pyszne. Szkoda, że nie ma tak na co dzień. Tyle, że sporo tłuszczu wszedzie. Ale ale kolejne tłuszczowe zagrożenie już niebawem w środę i babci na Śląsku. Aż się boję te zimioki, kluchy i roladki z kapustą
2

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dlatego dzisiaj, jutro i po jutrze do 13 dietka prawie ścisła bez cheetów;)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Coś kuleją te nasze diety ostatnio ...

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
U mnie przyczyna jedna - wyjazdy. Nie chciałam wychodzić na całkiem dziwoląga który nie dość, że dźwiga jakieś żelazo to jeszcze waży każdy okruszek chleba to jadłam jak dali, a że dobre było to lekko wchodziło ;) Jednak już czuję się ulana, brzuch dostał najbardziej i obręcz barkowa. Pulchna cała więc dietka dietka do środy 13:00 - potem babcia dowodzi

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Wiecej