SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
DJ_DoDo
to te warzywka będę musiał poszukać, bo wyglądają zacnie

nie nie, to tak bardziej w cudzysłowiu, bo to w głowie jestem przewrażliwiony jak odczuwam, że coś mi powoduje przyspieszenie akcji serca


Aż tak mocno na mnie nie działało. Czytałam, że są takie specyfiki po których mocno kołacze, podobno często pożądany efekt - jakbym taki miała to strach by na pewno się pojawił...

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
northwestpassage
Aż tak mocno na mnie nie działało. Czytałam, że są takie specyfiki po których mocno kołacze, podobno często pożądany efekt - jakbym taki miała to strach by na pewno się pojawił...

w dostępnych oficjalnie nie ma takich substancji, któe by mogły na to wpływać te dostępne legalnie jedyny pobudzacz jaki posiadają w sobie to kofeina, więc zależy od tego jak ją metabolizujesz może po prostu kup kofeinę w tabsach (nie kapusłki), żeby można było dzielić na pół i testuj po 100, 200, 300 itd jak najlepiej reagujesz wtedy jak dobierzesz odpowiednią dawkę, to bedziesz wiedzieć czym się kierować przy wyborze

O tych ciasteczkach też dołączam się do prośby Krzyza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Ciekawy sposób, może zdecyduję się na podjęcie prób :)

A ciastki to właściwie batoniki na bazie Twojego przepisu Dodo. Tym razem daktyle wpadły do blendera z wodą, płatkami owsianymi (całymi) odżywką karmelową, mlekiem w proszku i żurawiną suszoną. Dawno nie robiłam. Zaczęłam teraz liczyć miskę i na 'zdrowym' jedzeniu trudniej będzie mi wyrobić kcal ponad 3000. Przy podjadaniu oreo i czekolady nie ma problemu ciastki mają pomóc dobić założenia :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wyglądają pięknie, więc cieszy jeszcze bardziej, że jakoś mogłem się w pewien sposób do nich przyczynić z tą kofeiną to fajny sposób, bo nawet mając później produkt z jakąś tam dawką a wiesz, że jednak wolisz mieć 100 czy 200mg więcej to dorzucasz do tego samą kofę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 14 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1140
northwestpassage
Dzisiejsze dwa śniadania. Camembert smażony na patelni z przypieczonym chlebem plus sałatka i olej lniany.

Tosty z serem, szynką i jajkiem sadzonym + sos beszamelowy - do tego pyszne espresso









Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-05 21:37:30


Chcę takie codziennie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Marcinl musisz się ustawić w kolejkę, bo już tu pare osób próbuje się wprosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Tak tak terminy odległe a camemberta często w pracy jem podgrzanego w mikrofali - tak zacnie nie wygląda jak podsmażony, ale smakiem wiele nie odbiega :) szybkie i treściwe danie. Nawet wczoraj był z kulkami pieprzu w środku.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Wczoraj też big placek ziemniaczany z piersią w sosie.
Nie wiem ile zjadłam, waga się zepsuła - czyżby jakiś znak





Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-02-05 16:05:45
3

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dopóki wagi nowej nie kupisz to korzystaj z jedzenia na oko omlet z 100g płatków owsianych milion didatków i "hmmm myślę, że to było maks 500kcal"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Następny temat

Cukinia

WHEY premium