SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Myślałam, że tylko ja nie śpię Koniecznie spróbuj, pyszne są !
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17788 Napisanych postów 16877 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340875
northwestpassage
Na koniec okraszone moją ostatnio ulubioną przyprawą - pomidorami suszonymi z czosnkiem i bazylią.

o to to, też uwielbiam czasami na allegro kupuję, a jak nie to zioła toskańskie bodajże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1434 Napisanych postów 2135 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81205
Na Allegro pewnie w jakiejś super cenie kupujesz?

Suszone pomidory u mnie w sklepie na pniu się sprzedają jak tylko dostaniemy. Amatorów smaku nie brakuje.
Ziół toskańskich nie próbowałam. Widzę Kotanyi mają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17788 Napisanych postów 16877 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340875
tak tak, właśnie od nich kupuję, a co do allegro, to od czasu do czasu robię takie większe zakupy przypraw hurtem, bo naprawdę o wiele taniej wychodzi wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17050 Napisanych postów 19348 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985450
Ja jak dostalem od kolegi z Kotanyi, to tylko przyprawe do salatek dokupilem, bo mam jeszcze mase przypraw

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wczorajszy dylemat domowo - basenowy wygrał basen i krótkie opalanie. Miska na poziomie 2300 kcal. Makro udaje mi się utrzymać bez zbędnego planowania na wyczucie B 100/ T 100 /W ok.240.
Wczoraj jajka gotowane na śniadanie z suszonymi pomidorami i na szybko schab z makaronem i sałatką w domu i pracy.

5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzisiaj na śniadanie sadzone z serem żółtym, obiad schab z sałatkami (coleslaw domowy ), kolacja jajecznica z żółtym serem - uwielbiam :)
Po drodze wpadły dwa banany i brzoskwinia.

4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4744 Napisanych postów 2928 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51853
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
zaraz jesień, a te dania takie wiosenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Krzyżu - uwielbiam wszystko z dodatkiem sera, szczególnie na ciepło. A że makro się przy tym zgadza to większa radocha z jedzenia :)
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

nutlove nowy