SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] nwpassage od kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Wczorajsze miski:

Śniadanie, nowe uzależnienie - omlet z serem omnom nom i świeżym oregano. Plus chleb pytlowy i olej lniany.

Lunch
Coś dnia poprzedniego coś z wczorajszego. Soczewica czerwona z posmażonym tofu(promka w Lildu to zrobiłam zapas ;)) na pomidorach z chili, czosnkiem i curry.
Coś mnie na a'la hinduskie smaki bierze.

Obiad
Polędwiczki z kurczaka w sosie śmietanowym ze świeżym estragonem z działki dziadzia i babci. Plus makaron pełnoziarnisty. Sałata z ogórkami i octem jabłkowym.










3

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
northwestpassage
Wczorajsze miski:

Śniadanie, nowe uzależnienie - omlet z serem omnom nom dzięki FighterX i świeżym oregano. Plus chleb pytlowy i olej lniany.


Lunch
Coś dnia poprzedniego coś z wczorajszego. Soczewica czerwona z posmażonym tofu(promka w Lildu to zrobiłam zapas ;)) na pomidorach z chili, czosnkiem i curry.
Coś mnie na a'la hinduskie smaki bierze.



Obiad
Polędwiczki z kurczaka w sosie śmietanowym ze świeżym estragonem z działki dziadzia i babci. Plus makaron pełnoziarnisty. Sałata z ogórkami i octem jabłkowym.


1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Heh zamiast edytować to zacytowałam

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Wczorajsze :)
Śniadanie omlet chleb pytlowy olej lniany sałatka



Lunch - przerobiony wczorajszy obiad


Obiad
Ziemniaki pierś kurczaka w curry smażona plus warzywa podsmażone z chilli i solą.





Udało mi się jeszcze zebrać ostatnie owoce bzu z drzew. Naskubałam półtora kilograma. Umyłam i włożyłam do garnka, lekko zagotowałam. Po 10 min dodałam kilogram cukru - wachałam się czy nie zrobić tego soku na zalewie słonej, ale jednak tradycja wygrała Zagotowałam jeszcze z 15 minut, odcedziłam i zapasteryzowałam do słoików. Pogromca przeziębień gotowy
_____________________
Miąższ miał taki aromatyczny smak, że szkoda było wyrzucać. Przetarłam więc przez sitko co by pozbyć się pestek i przełożyłam do garnka dodając 1 łyżeczkę agaru. Zagotowałam 20 min. Wyszły jeszcze dwa małe słoiczki konfitur.


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-23 23:05:09
3

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Czwartkowe śniadanie i obiad.




3

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Piątkowe pudełko lunch.
Makaron, omlet jajko i ser, sałatka, orzechy włoskie, olej lniany.



Wczoraj:
lunch tofu, ryż i warzywa z curry .



Obiad: Ziemniaki, mintaj, kapusta kiszona



Śniadaniami nie zaskoczę, monotonnie ale pysznie - lecą omlety z serem codziennie i na kolację też najczęściej ;)



Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-26 10:32:49
3

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dzisiaj
Lunch na szybko
Ser typu włoskiego, chleb razowy , migdały i orzechy arachidowe


Obiad na szybko



Deser
Ciacho od mamy z mascarpone i bitą śmietaną





Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-26 23:23:50
2

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Widzę dieta wskoczyła pełna para .
Wszystko ładnie, pięknie i smacznie .
Pozdrawiam !!
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Prawie w piątek nieplanowane ładowanie o + 500 kcal. U Ciebie dietka też widziałam smaczna ;) oby angielskie deszcze jeszcze się powstrzymały nieco i u nas i u Ciebie.
2

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Z pogoda krucho
Jedzenie - cóż nic dodać nic ująć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe masło migdałowe z orzeszkami pini bez prażenia

Wiecej