SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyzby tlenek magnezu?
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1287
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Cześć . Ćwiczę na siłowni 4 miesiące . Czy 12 serii na duże partie ( klata , plecy , nogi ) , 9 serii na barki i 6 serii na biceps i triceps , to dla mnie wystarczająco ? Czy gdzies dołożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zależy od połączenia partii, rozpisz trening najlepiej cały

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Poniedziałek : klata + biceps , Środa : plecy + brzuch , Piatek : barki + triceps , Sobota : nogi + brzuch

Zmieniony przez - Marynarz_AZS w dniu 2013-09-24 00:00:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Pytanko, Różni sie czymś np pca w gramach a tabsach ? Przyswajanie itp co lepsze według was ?

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
JaroO
Pytanko, Różni sie czymś np pca w gramach a tabsach ? Przyswajanie itp co lepsze według was ?


Polskie Centrum Akredytacji?


Jedno i to samo. Jedno i drugi się rozpuści.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
tez tego szukalem w google :D
w tabsach jest drozej a tak to jest to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1287
witam mam pytanko :) mianowicie mój dzień od października będzie wyglądać następująco : szkoła , siłka , ręczna , Muay Thai . po 2 pierwszy treningach na 3 już pewnie będę miał mało siły. czy dobra opcją było by zażyć Olimp FIGHT AMOK przed ostatnim treningiem ? czy nie jest to szkodliwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
drązek rozpory z sfd ma sie tylko z jednej strony wydluzac? , doszedl mi niedawno, dzis sie nim zajalem i nie dosc ze da sie tylko z jednej strony wydluzyc [ z drugiej niz rusz] to ma jeszcze 80cm po rozloeniu, a wedlug producenta powinien miec 62-100cm hmm... ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium