SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
kojot to jest tak aby Ci co weszli się zastanawiali czy jest bliżej 100kg czy 200 a tak na poważnie to nie wiem czemu tak wpisałem nudziło mi się

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
hmm kup mono u pepa i przy Twojej d.o.j.e.b.a.n.e.j genetyce będzie za miesiąc (poważnie mówie)

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
wlasciwie to nawet i dobrze
koles odrazu mówi ze mi da 500zł , ale zebym tylko pałeczek nie wzywał

tył zrobilem za 300zł(razem z lakierem) i z lusterkami i atrapom
przód mnie wyniesie góra 200zł , mam jeszcze troche tego lakieru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
smoku wlasnie skonczylem 500g puche mono od yanaska jeszcze sie zastanawiam czy odrazu nie wziasc 250g co mi zostalo tak po 4-5g codziennie bo te 500g biore juz bardzo dlugo i nadal zdiala to tak sobie mysle ze nie ma co przerywac tylko troche sie o nerki boje zebym nie przedobrzyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
yanas Tobie to dobrze żeby mi tak ktoś 500 dawał

będę miał do Ciebie sprawe za jakieś 7 tyg ( moja propozycja rabatu dla elity gainera została zatwierdzona) <mruga> ?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
kojot takie dawki nie powinne się odbić na nerkach

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
oj nie wiem nie wiem , nic nie było zatwierdzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
za 2-3tyg planuje podejscie pod 130kg wczoraj na treningu na plaskiej poszedl mi rekord a potem normalnie trening robilem 8x90kg 6x100kg 4x105kg 2x110kg 1x115kg przerwy 2-3min z tym ze robie teraz caly czas z mostkiem dupa na lawce lopatki na max sciagniete barki tez do lawki przylegaja i czuje wyraznoa poprawe lepiej mi sie wyciska


u mnie na silce jeszcze nei bylo nikogo komu by sie udalo 2x swoja wage nawet na koksach chce byc pierwszy ktoremu to sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no bo w tamtym roku mialem problemy z nerkami i dlatego sie obawiam a wlasnie idzie mi caly czas sila to szkoda mi przerwyac jesli czuje ze caly czas mi dobrze idzie


P.S. Dzis wyszedlem z pod kapieli i mam do mnei z tekstem ze wygladam jak potwor ze plecy mi sie okragle zorbili i garba dostaje i jakies dziwne narosla mam pod pachami i mowi ze sie boi o moje zdrowie i pyta sie czy nic nei biore<lol> powiedzialem jej ze jak chce to mozemy sie wybrac do lekaza sportowego i powie jaj ze cwiczenie jest zdrowe hehe trzeba sobie wreszcie jakos poradzic z rodzicami


Yanas- no to ja 2 stowy wydasz to jeszcze 3 zostanie ci na odrzywy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
A nie myślałeś o czymś mocniejszym niż mono? Ja bym przy Twojej genetyce przedewszystkim zaainwestował w diete i dobre suple no i rodziców przekonał do tego sportu. Naprawde za 2-3 lata mógłbyś mieć 100kg dobrego mięsa i 200 na ławie

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium