SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1585453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
gdyby ja miala taki problem to bym sie postaralo zaswiadczyc ze mam depresje. bo tego tak naprawde sie nie da okazac zeby udowodnic przed komisja

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
Albo weźcie ściemniajcie na oczy. Kumplowi się udało, tylko, że stracił prawko

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie wiem nawet ktorego mama tam isc bo z nerwow nawet nie patrzylemhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] ja ******le ja nei chce ja sie boje mam zostawic, dom, rodzine, laske, zycie, silke, sfd i jechac do jakiegos Iraaku sie z murzynami w dupe je*** ja nie chce ja ******le ja nei chce ja sie boje mam zostawic, dom, rodzine, laske, zycie, silke, sfd i jechac do jakiegos Iraaku sie z murzynami w dupe je*** ja nie chce ja ******le ja nei chce ja sie boje mam zostawic, dom, rodzine, laske, zycie, silke, sfd i jechac do jakiegos Iraaku sie z murzynami w dupe je*** ja nie chce[img]../../buziaki/2.gif" alt="" /> Jest moze ktos z was lekarzem i moze mi napisac ze sie nie nadaje do sluzby wojskowej??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
nie łam się , tylko dobrze kombinuj, na co możesz być chory!

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawodny a ile lat Ci zostało szkoły?

Jak sie kształcisz teraz,zanosisz im kwitek że kształcisz sie nadal,odraczają Cie tam na jakiś okres,później znowu przychodzisz,dalej sie kształcisz i procedura ta sama,wkońcu o Tobie zapomną

Gorzej jak skończysz szkołe,odroczą Cie załużmy na 2 lata i wezwanie ponowne,Ty sie już nie kształcisz tylko powiedzmy pracujesz to jeśli kategorie A masz czyli zdolny do służby wojskowej nie ******lą sie z Tobą,dostajesz bilet,masz sie stawić w jednostce,pełne umundurowanie itpNo i w zasadzie było by na tyle,jak takiego twardziela jak Ty są to wczasy w koszarach

Jeśli czegoś nie wiesz to pytaj

Zmieniony przez - dragon1987 w dniu 2005-02-08 20:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
na razie jestem w 3 klasie LO i mature w tym roku sprobuje napisac, jesli mnei na studia nie przyjma o ile napisze mature to pojde na policealne a pozniej znow sprobuje na studia jesli nie dam rady to zonk (wojsko) a w wojsu jest jakas silka czy cos?? mozna komorke miec?? O co chodzi z tymi katergoriami ABCDE bo ja tego za bardzo nie kumam w wojskiem sie pierwszy raz spotykam

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A więc:

Kategoria A-zdolny do służby wojskowej-czyli co byś nie robił do woja Cie wezmą,"chyba" że dasz im papier że sie kształcisz wtedy będą Cie odraczać,jak długo? do tąd aż sobie nie zapomną o Tobie

Kategoria B-niezdolny do służby wojskowej w czasie pokoju,czyli za*****a cie nie wezmą do woja jeśli stanu wojennego nie będzie,jeśli zaś będzie***** wie czy cie wezmą

Kategoria D niezdolny do służby wojskowej w czasie pokoju i w stanie wojennym włącznie

Reszte olej.

Czyli tak,nie chcesz iść do woja to albo sie uczysz,albo szukasz gdziekolwiek w swoim ciele urazu czy choroby wrodzonej która skutecznie wyeliminuje prawdopodobieństwo służenia w WP.

Jak z komórką?Hmm kumple gadali że na początku przestrzegali to,a później dali sobie z tym spokój

Jeśli chodzi zaś o siłownie to tak:kuzyn służył w SG jako ochotnik i tam mieli siłownie,ale remonty były prowadzone wiec ćwiczyć nie mogli

Z siłownią to różnie bywa,ale tak sie gada że sie ćwiczyć będzie czy coś,kumple tak gadali a przyszło co do czego to po ćwiczeniach woleli sie położyć i odpoczywać a nie myśleć o tym żeby sie dodatkowo męczyć

Zmieniony przez - dragon1987 w dniu 2005-02-08 21:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
mialem reke a raczej lokiec polamany w kilku miejscach, teraz jak na silce cwicze to musze ze sciagaczem bo inaczej nie idzie taki to jest bol do to cos moze?? Bo nic innego nie mam:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakieś wady wzroku czy coś?

Z tą ręką to hmm napewno Cie do desantu nie wezmą,ale może to i nawet lepiejNie pytaj czemu.

Idź zrób podstawowe badania itp,potem do jakiegoś lekarza z nimi i niech patrzy w te karteczki,może coś znajdzie,jak znajdzie to sie zagłębisz w specjalistycznych badaniach i okaże sie że jednak wojsko nie jest dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
oki thx za pomoc postaram sie cos wykombinowac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium