SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 397515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
nowy... <facepalm> obejrzyj olympie i popatrz na kolesi takich jak np. Dorian, Ronie, Jay itp. koksili całe życie ale jak stali się prosami to i tak im weszło + 10 kg mięcha. co do tego co napisałeś powyżej to tez o tym ostatnio słyszałem i nie mam jeszcze o tym opinii. ale jest to najszybszy sposób na rozróżnienie "natty od enhanced"

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
no dokładnie. 90kg+ przy 170cm i 5% bf nie brzmi naturalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
wg tych standardów max do jakiego mogę dojść to mniej więcej:
41 cm w karku
38.5 cm w bicu
107 w klacie
80 w talii
57.5 w udzie
i 38.5 w łydce
dla mojego wrostu, wagi ok 75-76 kg i bfu na poziomie 8%
w sumie w udzie przekroczyłem te 58 (w talii też ale tu nie jest powód do dumy )


Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2014-12-29 13:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ostatnio z coachem rozmawiałem co do ewentualnego czasu progresu oraz jakichkolwiek jego możliwości.

powiedział że schemat dla wszystkich jest taki sam i również dotyczy mojej osoby. mianowicie jestem w pierwszej 3-latce i teraz jest tkz. okres najbardziej dynamicznego rozwoju sylwetki, potem to już będzie rzeźbienie i obrabianie tego co zbuduję teraz. wierze facetowi bo ma mega oko co do tego kto czym dysponuje. każdy materiał ma w końcu swoja naturalną wytrzymałość

przy zejściu do bf 8% ( co jest ciężkie dla zwykłego trenującego) wymiary muszą lecieć na łeb na szyje mi przy zejściu bf z 25 na 13 bic zmalał o 5 cm, klata o 7, udo o 6 itp. pas o +20 cm.

nie wiem czy kiedykolwiek będę celował już w cokolwiek poniżej 12%.


Zmieniony przez - Gwid w dniu 2014-12-29 13:54:11

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
a pokazałbyś mu moje fotki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
też nie celowałbym w nic niżej 10-12% bo mi zależy na estetycznej sylwetce a nie na zawodach w kulturystyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid

przy zejściu do bf 8% ( co jest ciężkie dla zwykłego trenującego)



a co jest w tym takiego ciężkiego? że niby trzeba zap*****lać ciężko? No tak to fakt, ale żeby zbudować dobrej jakości mięcho to trzeba zap*****lać i to jeszcze ciężej więc nie wiem o czym wy p******icie w ogóle

a tak btw to wczoraj czyściłem kartę SD z telefonu, którego używałem w 2013 , bardzo fajnie się oglądało wyciskane 60 czy 70 kg x 5 na drżących rączkach ,
i to jest moim zdaniem przyczyna dlaczego wcześniej masa gorzej szła - brak podbudowy siłowej, żeby budować mięcho to trzeba to robić na ciężarach

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-12-29 15:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kabo9
Gwid

przy zejściu do bf 8% ( co jest ciężkie dla zwykłego trenującego)



a co jest w tym takiego ciężkiego? że niby trzeba zap*****lać ciężko? No tak to fakt, ale żeby zbudować dobrej jakości mięcho to trzeba zap*****lać i to jeszcze ciężej więc nie wiem o czym wy p******icie w ogóle




temat wałkowany i wałkowany...
kabo chcesz startować więc już nie jesteś w kategorii normalny sorry Batory
chodzenie codziennie z tak niskim bf jak ktoś:
a) nie jest mega pasjonatem
b) nie jest aspirującym sportowcem
c) nie zarabia ciałem
nie ma większego sensu w naszym wieku. jeśli powiesz mi że jest inaczej to padnę ze śmiechu i zapluje monitor co innego "granice normalności" bf 10-15 a co innego 8%.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening powinien być pasją. A nie wiecznym zastanawianiem się nad swoim wyglądem. I teraz pytanie jak były by pigułki które dawały by siłę , muskulaturę, rzeźbę to dalej byś ćwiczył? .Warto sobie odpowiedzieć na to pytanie .A tu chłopak co ma pasję i mu rośnie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid, fakt chyba nie jestem normalny, żona też powtarza to coraz częściej .

orzegów, pytanie z dupy jak i filmik też. daj pasjonata 35+ co po 20 latach siedzenia za biurkiem i roku nowej pasji tak się rusza i tak wygląda.
Poza tym nie wiem dlaczego dyskredytujesz trening jako narzędzie do osiągnięcia wyglądu? Każdy ma różne cele, ja tam jednak wolę, żeby moje hobby dawało mi poczucie że nawet w koszulce wyglądam dobrze i że coś ćwiczę, a nie takiego co tylko ma pasję a wygląda jakby nigdy nie był na siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium