SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 318313

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
tak tylko dwa powtorzenia, ciezar taki jak w nawiasie, ma byc szybko dynamicznie
poza tym, we wtorek plecy, w sobote plecy? cos sie tak uczepil tych plecow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
50-60% CM to chodzi o 50-60% masy ciała?
A plecy mam słabe dlatego 2 x w tyg ale leciutko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
CM to Ciezar Maksymalny w danym cwiczeniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
Nie było pytania
Od wtorku zap.... oby tylko kolano sie nie odezwało

W planie we wtorek chyba za mało w uda pójdzie. Przysiad do ławki 5x2 i martwy ciąg 4x8 tylko...

Zmieniony przez - daniel653 w dniu 2010-11-21 23:31:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
Pamiętaj, nie ilość a jakość się liczy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, potrzebujesz regeneracji jak kazdy czlowiek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
Szczerze powiedziawszy z regeneracja ciężko Robię wszystkie partie ciała także...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
rozgrzewka/rozciąganie
+skipy


- Box squat
( niskie pudło-35cm, kąt między udem a łydką mniejszy niż 90stopnii, dynamicznie z zachowaniem techniki )
8x2 65kg
- Rwanie z nad kolan
2x2 47kg
- Martwy ciąg na prostych nogach
2z2 126kg
- Wykroki (dynamiczne)
4x4 45kg

rozciąganie

P.S. hmm gdyby nie te wykroki i box squad to wcale bym nie poczuł dzisiejszego treningu Dziwnie ułożył plan tazoo, ale skoro tak ma być to nic na to nie poradzę

daniel.. ja też robię wszystkie partię ciała i nie narzekam na regeneracje kwestia dogrania wszystkiego oraz ustalenia priorytetów...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22704
Robisz plan tazoo, nie widziałem takiego....
U mnie trening wygladał tak:
1. zarzut ze zwisu 4x5x55kg
2.Przysiad 5x5x80kg
3.Podciaganie na drazku nachwytem 5x5
4.Wyciskanie na klatke 4x4x65kg
5. Unoszenie sztangielek na boki 5x5x14kg
Rozciaganie :]

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4761
PONIEDZIAŁEK:

Rozgrzewka
Rozciąganie
1. Przysiad do ławki 5x8
2. Power Clean 4x6
3. Martwy Ciąg 4x8
4. Wiosłowanie 4x8
5. Uginanie ramion ze sztangą 5x5

Rozciąganie


Też robię całe ciało z priorytetem na wyskok, i jakoś na regenerację nie narzekam, chyba że z własnej głupoty będę cały tydzień grać/skakać po 2-3h.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

electro
Polecane artykuły