No ale nie poruszyłeś kwestii białka, a więc po moim pierwszym szejku jestem naprawdę zadowolony i polecam każdemu kto jest znudzony monotonnością OSTROWII ! Cena dośc wysoka, ale warto :). Ja mam smak czekoladowy, smakuje jak kakao z mlekiem jest trochę mączne ale to moim zdaniem plus bo dzięki temu kiedy chodzę trochę nienajedzony (dni nietreningowe
) i mam chec na słodycze, to właśnie to białko Gaspari mnie będzie ratowało. Również nie ma mowy o żadnych grudkach, ani pianie.
Jutro czekają nas Nogi także będzie sieka
PZDR
Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-05 11:08:59
) i mam chec na słodycze, to właśnie to białko Gaspari mnie będzie ratowało. Również nie ma mowy o żadnych grudkach, ani pianie.
Jutro czekają nas Nogi także będzie sieka
PZDR
Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-05 11:08:59
Zgodny z regulaminem.

. Mam nadzieję,że nie wyjdzie ze mnie 'patyk'
Zobaczymy.