SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka wg. Mikołaja/ podsumowanie str. 200/224/260

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi fotkami to spoko,zrobilem to chetnie

Co do Trec Teamu,u mnie prawie nikt nie zaglada no ale trudno.Beda chcieli to beda zagladali.


Co do progresu w masie-no fatem troche sie zalales ale tak to jest jak sie nie ma wagi kuchennej Plecy poszly najbardziej wedlug mnie,lapa tez na duzy +. Ogolnie widac ze na plus poszlo wszystko wiec nie ma co gadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3438
Brzuch poszedl tak jakby swoja droga pas ci uciekl i zblizyles sie pod sete,ale to zrzucisz,tego jestem pewien.

Widuje Cie na zywo,wiec moge potwierdzic,ze plecy sa twoim najwiekszym atutem- szerokie i solidne; łapy tez masz duze,sporo na nich fatu ale widac,ze kryje sie tam miecho,wiec jak uda ci sie je dociac bedzie sieka.

Silowo tez na przestrzeni roku poszedles duzo do gory,wiec czekam na koniec redukcji i bedziemy mieli pelne porownanie na przestrzeni 12 miesiecy,wtedy przejrzyscie zobaczymy co osiagnales.

Podsumowujac,czekam na redu jak to przeprowadzisz i jak ci to ogolnie wyjdzie (licze na to,ze nie spieprzysz tego tak jak ja ) oby docielo gdzie trzeba,a w nastepnym sezonie masowym moze uda ci sie łapac czystego miecha i bedzie git.

Zagladam,obserwuje i oceniam,wiec sie staraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dzięki Panowie za opinie, tego potrzebuję :). Postaram się nie zawieść na redukcji - ciężki za*******. Właśnie dorwałem wagę kuchenną i już się nią bawię ważąc jakieś produkty heh

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wazne zebys wazyl zarcie a nie oddzielal gibony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Haha o to się nie martw Bulek , do dobrej zabawy wystarczy mi dobre whiskey

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-04-19 21:03:03

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
No zdecydowanie widać, że masa poszła ładnie we wszystko...
16 kg to nie mało
Ale mi się wydaję, że ładnie wszystko poszło równomiernie
Po redukcji powinno być fajnie ....

PS
no ja bez wagi nie dałbym rady
Nie wiem jak sobie radziłeś
Żeby zrobić porządną redukcję to trzeba wiedzieć ile się je ...
Więc powinno być bardzo dobrze skoro już jest waga....

Jaka dieta na redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dieta będzie podobna do tej co teraz, tylko znacznie mniej węglowodanów/później mniej tłuszczy. Oczywiście węgle będę ucinał stopniowo. Czyli taki low-carb zwykły. Rok temu to się sprawdziło to teraz z wagą powinno być jeszcze lepiej. Trochę mnie przeraża ta waga, bo nie wiem czy sobie poradzę Ale dam z siebie wszystko

PS: 100g makaronu z durum nie jest równa 100g ryżu brązowego ? Chodzi mi o wartości odżywcze, bo ja lubię sobie zamieniać. Np. raz jadałem 100g ryżu, a raz 100g makaronu - ale chyba to nie jest sobie równe ta ? Jak to uwzględniać w diecie ?

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-04-19 21:23:38

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A od czego ***** masz internet? Tabele kaloryczne masz w necie ,i to pelno! poszukaj i bedziesz wiedzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No patrzyłem, mała jest różnica - brać to pod uwagę ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jest mala roznica to wal to w kakal...wazniejsza jest umiejetnosc poslugiwania sie indeksem glikemicznym,ile IG ma ryz i ile IG ma makaron,sobie looknij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systematycznosc

Następny temat

który treing FBW mam wybrac???Doradzcie.???

WHEY premium