SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka wg. Mikołaja/ podsumowanie str. 200/224/260

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
A zalecasz Adzik wykonywać każde powtórzenie z przeprostu ramion ? Bo ja właśnie w celu lepszego czucia nie schodzę aż tak nisko. Moim zdaniem izolacja to ważny element, wcześniej, gdy jeszcze nie umiałem izolować w podciąganiu, pleców prawie w ogóle nie czułem za to biceps dostawał w kość - i co tu dużo mówić, skoro był to trening PLECÓW i to one mają pracować w największej cześci.

PS: Jacuś musimy nagrać film tego podciągania.
pzdr

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-08-21 13:18:20

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Najlepiej nagraj film.


A nieprostowanie do konca rak przy opuszczaniu to IMO oszukiwanie samego siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3438
No to nagramy to nasze podciąganie,znowu nas zjedziecie i zaczniemy robić poprawnie


DNT

Micha:

1 posiłek: owsiane + białko
2 posiłek: 3x jaja + ryż + warzywa
3 posiłek: tuńczyk + warzywa + oliwa
4 posiłek: białko + oliwa
5 posiłek: sernik


Pzdr.


EDIT...


DNT 22.08.10

Micha:

1 posiłek: placki owsiane
2 posiłek: 3x jaja + ryż + warzywa
3 posiłek: kurak + warzywa + oliwa
4 posiłek: białko + oliwa
5 posiłek: sernik




Zmieniony przez - jacek2518 w dniu 2010-08-22 22:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

Dzień nietreningowy - tydzień 6

Micha:

1 posiłek: wieprzowina + warzywa + oliwa
2 posiłek: wieprzowina + warzywa + oliwa
3 posiłek: kurczak + warzywa + oliwa
4 posiłek: wieprzowina + warzywa (trafiłem tłustsze kawałki to nie dorzuciłem oliwy)
5 posiłek: 3x jajco + warzywa

Teraz pytanie odnośnie diety - dużo żarcia mi zostało ze ślubu, czy panierka na mięsie to duży problem ? Bo naprawdę trzeba to zjeść, a szkoda żeby się zepsuło. Drugie pytanko to czy do wieprzowiny dawać oliwe czy nie ?

pzdr

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wieprz na ogol ma sporo tluszczy, wiec nie musisz, jezeli zgadza Ci sie w bilansie.


Panierka - bez przesady, od razu Ci sie krzywda nie stanie.
Zawsze możesz zeskrobac



PS.
Czemu bez wegli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Adzik: Ahh ! Zapomniałem napisać ... w 1 posiłku był razowiec, w 3 posiłku był ryż.

Dziś trening klata/barki/triceps, rozpiska tradycyjnie wieczorem.

pzdr

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
IMO troche malo tych wegli dajecie jak na masowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Spokojnie Adzik, wszystko jest pod kontrolą. Ja specjalnie w dni nietreningowe zmniejszyłem, bo w pasie przybyło. Jeśli się zatrzyma waga to zwiększe. Nic na siłe, nie chcę popełnić tego samego błędu co na innych masówkach.

Właśnie szamam posiłek przedtreningowy i lęcę klata+barki+triceps+brzuch. Dziś progresuje.

pzdr

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3438
Witam !

DNT


Micha:

1 posiłek: owsiane + białko
2 posiłek: 3x jaja + warzywa
3 posiłek: kurak + warzywa + ryż + oliwa
4 posiłek: białko + oliwa
5 posiłek: 2x jaja + warzywa


Oby było trzeba dokładać tych węgli jak najmniej i jak najwolniej

Póki będzie szło nie ma co pchać na siłe,bo po co...


Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Spokojnie Adzik, wszystko jest pod kontrolą. Ja specjalnie w dni nietreningowe zmniejszyłem, bo w pasie przybyło. Jeśli się zatrzyma waga to zwiększe. Nic na siłe, nie chcę popełnić tego samego błędu co na innych masówkach.

Właśnie szamam posiłek przedtreningowy i lęcę klata+barki+triceps+brzuch. Dziś progresuje.

------------------------------------------------------------------

Dzień treningowy - tydzień 7

Trening A
klatka
-wyciskanie w poziomie RAMPA 8 - 47,5-52,5-57,5-62,5-67,5 (poprzednio 45-50-55-60-65kg)
-wyciskanie w skosie dolnym 3s x 10p - 55-60-65kg (poprzednio 52,5-57,5-62,5)
-rozpiętki 2s x 12p - 17kg (poprzednio tak samo)


barki
-wycisk hantelek siedząco 3s x 11p - 23kg (poprzednio 3s x 8,7,7p - 25kg)
superseria:
a)podciąganie sztangi wzdłuż tułowia szeroko do mostka 3s x 10p - 35 kg (poprzednio 32,5 kg) (ciezar samych krazkow)
b)wymachy w opadzie 3s x 15p - 15 kg (poprzednio tak samo)


plecy
-szrugsy sztangielki - 3s x 10p - 30kg (poprzednio 3s x 10p - maszyna)


triceps
-francuz 3s x 10p - 30kg (poprzednio tak samo) (ciezar samych krazkow)
-prostowanie ramion na wyc. pion. linki 2s x 12p - 4 sztabki (poprzednio był wyc. pion. drążek) (poprzednio tak samo)

Komentarz do treningu:

Wycisk leżąc: Ahhh w końcu ruszyło, zastosowałem się do tego co pisaliście, czyli totalne ściągniecie łopatek - wooaah, mocna pompa ! Ściągając łopatki automatycznie robił mi się lekki mostek, myślę, że to dobra objawa.

Wycisk dół: Tu również progres zaliczony, dość ciężko, ale cieszy mnie, że idzie ! Bardzo mocno spompowało.

Rozpiętki: To już było uwieńczenie wycisków, naprawdę mnie rozrywało

Wycisk barki: Ehh, tutaj kiepsko liczyłem na konkretne 12p tymi 23-kami, z tego względu, że wcześniej było 25kg kiepsko mi szło to zaniżył ciężar ale liczyłem na MOC... zawiodłem się

Superseria: Już ciężko, choć pozytywnie bardzo mocno pompowało, w trakcie machania bokiem w opadzie musiałem odpoczywać tak ze 2-3 razy na pare sek. Naprawdę ciężkie.

Szrugsy: Za mały ciężar w porównaniu do maszyny. Mam pytanie odnośnie szrugsów - Czy jest wskazane robić różne ich formy (maszyna, sztanga, sztangielki) czy trzymać się jednej formy i równo progresować co trening ?

Triceps: ahhh, tutaj wielka niespodzianka po pierwszej serii dorwała mnie migrena w ost. dwóch lekko pomagał kolega, ale widełki na 8-10 poszło mimo migreny... Na maszynie dokatowałem tricepsy już będąc ślepym (70% zawężenie wzroku podczas migreny), ale czucie miałem dobre. Nie robiłem brzucha, odrazu się przebrałem i poleciałem oddychać świeżym powietrzem.

Odnośnie migreny... nie mam pojęcia z czego się zaczęła brać. Całe wakacje było bez ataków i teraz w ciągu kilku dni miałem 2 ataki. W mojej głowie rodzą się 2 opcje - zmiana mięsa (zawsze leciały kurczaki, teraz zacząłem jeść wołowine, wieprzowinę, łososie) lub pogoda, bardzo różnorodna tutaj we Wrocławiu jest.

Micha:

1 posiłek: placki owsiane
2 posiłek: wołowina + ryż + warzywa + oliwa
3 posiłek: wieprzowina + warzywa + oliwa + szejk węglowy
Trening
4 posiłek: owoc + bcaa
5 posiłek: tuńczyk + warzywa**
6 posiłek: łosoś + ryż
7 posiłek: zobaczymy

**- jeśli chodzi o ten 5 posiłek, wyszło tak, bo wróciłem na chate i byłem umówiony to na spotkaniu zjadłem co było w restauracji w miarę zdrowego (jedynie rzucili do tego majonez, ale reszta OK), stąd roszada 5 i 6 posiłku. Więcej się to nie powtórzy raczej.

Ogólnie zły jestem z powodu tej migreny, nie wiem skąd to się bierze ... trudno, trzeba przeboleć i jechać dalej.



Dla miłośników vocal trance ... lepsze niż wszystkiego typu NO boostery, naprawdę polecam

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systematycznosc

Następny temat

który treing FBW mam wybrac???Doradzcie.???

WHEY premium