SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka wg. Mikołaja/ podsumowanie str. 200/224/260

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Shitman - no powiem Ci, że nawet się zastanawiałem nad mocniejszym spalaczem, ale na ciemną stronę jeszcze przyjdzie czas
Z tymi czitami nieźle. Pamiętam, kiedyś chłopaki na sfd Cię nazywali czitman

Antos - To się tylko tak wydaję. Samo HMB kosztuje porównywalnie do supli, ale należy wziąć na uwagę profilaktykę i suplementację oraz odblok (o diecie nie wspominając) - to znacznie podwyższa koszty cyklonu.

Marian - Ja pyerdole, to ostro się żyłujesz skoro jeszcze czitów nie zajadałeś Ja alko też wliczam jako czit, na przykład w zeszłą niedzielę poszło 6 browarów to potraktowałem to jako czit i tyle. A co do spalaczy, to mam chęć na tą yohe, ale na razie nie mam forsy. Wypłata na początku lipca i kupię coś na 2-3 tygodnie.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870500
arnold69
na ciemną stronę jeszcze przyjdzie czas

Ale CLENburexin to nie saa I żadnego odbloku, osłonek itp też nie trzeba, więc wychodzi nieporównywalnie taniej niż te super spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
przestań, przestań akurat liczyłem wszystko co byłoby niezbędne do dobrego cyklu - wychodzi połowę taniej niż nitrobolony i inne śmieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tanio to wychodzi mietek albo test solo ug a za reszte trzeba jednak troche zapłacić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no przecież o tym piszę, nie sądze byś już potrzebował insy,gh itp ani innych mocniejszych, które mocno odbiegają od podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Kusicie młodego chłopaka do złego

Dobrze, że już w miarę otwarcie o tym mówimy na forum. Wkvrwiało mnie zawsze jak się wszyscy z tym czaili, a prawdę każdy zna

Muszę się zastanowić jeszcze nad spalaczem.

co to jest test solo ug ?

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-06-25 10:32:37

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Miki tu nie chodzi o kuszenie do złego, ale sam wiesz jak to wygląda, każdy pyerdoli "wykorzystaj wszystko najpierw z suplementów" to teraz na chłodno licząc, żeby wykorzystywać wszystko z suplementów zejdzie kolejne +/- 300, a nawet 400zl miesiecznie. Na samą dietę wydajemy 500-600 + jakbyśmy mieli dołożyć do tego tą kwotę, to nagle się okazuje, że nam kasy braknie na trenowanie na sucho.

Ciężarowcy - biorą
lekkoatleci - biorą
siatkarze - biorą
bokserzy - biorą

To jest sport, a nie pyerdolenie się w tańcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arnold, test ug- testosteron undergroundowy czyli choyowy robiony w piwnicy z zanizonym stezeniem najczesciej, zadko sie trafie na dobry

Antos, nie chodzi mi o takie rzeczy ale dodatki na ktore predzej czy pozniej przyjdzie czas typu deczka, winko, bold, oxa juz nie sa takie tanie
a na samym tescie czy mecie to wiadomo, jak niemasz mega gena to mozesz zrobic (duzo) wiecej miesa niz na sucho ale przecietny koles jak nie doda kosmetykow, spalaczy etc to nie zrobi z tego dobrej formy bo poprostu sylwetka bedzie za slabo "doyebana". to jest oczywiscie moja osobista opinia :P

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-06-25 10:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Antos - Mi nie musisz mówić o tym, bo wiem jak jest

shitman - Jest jedna istotna sprawa w tym co mówisz. Dla jednego sylwetka "doyebana" może być dla drugiego chuyowa Każdy ma swoje cele, ale w celach "rekreacyjnych" pojedyncze środki raz na jakiś czas myślę, że są do zaakceptowania.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-06-25 10:42:27

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
doyebana chodzilo mi ze na mocnej żyle
bo oczywiscie jak ktos chce byc poprostu duzy to to trudne do zrobienia nie jest, ale imo takie sylwetki sa choyowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systematycznosc

Następny temat

który treing FBW mam wybrac???Doradzcie.???

WHEY premium