SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka wg. Mikołaja/ podsumowanie str. 200/224/260

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Ja to właśnie wieczorami zaczynam ostro w******lać bo z rańca kompletnie nie ma smaku ani apetytu, dlatego też po 20 ćwiczę ;p

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Skodzio - Spokojnie też się "niby" uczę teraz właśnie wybieram temat na maturę ustną z polskiego... masakra

WladcaVoX - Ja nie lubię obciążać mocno na noc żołądku. Rano nie mam czasu by zrobić kloca i potem w szkole mam nieziemskie ciśnienie i gazy, pyerdole to

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Haha, oj tam... ja już mam taki tryb życia(nocny) i tak mi się już organizm przestawił, ale zauważyłem że jak pocisnę dużo białeczka w nocy to spać nie mogę po zjedzeniu przez ok. godzinę, ale to w sumie normalne.

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
skodzio gdzie chodzisz do szkoły? jeszcze pewno gim to nie ma co sie spinac z nauką
w średniej też nie ma co przesadzac,
w sumie ja sie chyba wiecej uczyłęm w gim niz teraz
a jak poszedłem do technikum to najwiecej sie uczyłem w pierwszej klasie a potem co roku stopniowo coraz mniej w 3 klasie w ogóle a oceny zawsze miałem w miare ok gimnazjum konczyłem z śrendio chyba ponad 4,2 teraz w średniej jest zawsze koło 4 teraz jestem w maturalnej ale dalej cięzko się wziąc za nauke
no chyba ze ktoś chce miec same piątki to niech sie uczy

arnold tez juz jestem za wyborem tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Jestem w 2 klasie LO ;). C***owo, cisnął u mnie strasznie. Jedno z najlepszych pod wzgl. nauki we Wrocławiu i czasami zastanawiam się co ja tam robie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

Dzień nietreningowy - tydzień 5

Suma dobowa:
3209.1 kcal
218.8 białka
167.3 tłuszczy
191.7 węglowodanów

-----------------------------------------------------------------

Marian - i jaki temat wybrałeś ? Ja wziąłem "motyw Żydów w literaturze" coś takiego ...

Skodzio - Ty chyba w LO3 jesteś no nie ? Miałem tam iść, ale zdecydowałem, że nie będę się spinał i wybrałem LO9. Tam też jest chvjnia i nas męczą... Tak naprawdę to wszędzie cisną, nie ma zmiłuj, ale da się przez to "gładko" przejść. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie i być sprytnym

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-10-01 23:55:14

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja mam temat cos o cierpieniu dokładnie tez nie pamietam, a nie chce mi sie isc szukac

ale "cierpienie bohaterów w literaturze przdestaw i omów na przykładzie..." coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
No to pierwsza myśl to "Cierpienia młodego wertera" Goethego i cały romantyzm :D Jestem w LO 13 i mam strasznie poyebanych nauczycieli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Marian: no to w sumie cały romantyzm przerobisz i po problemie

Skodzio: każdy mówi, że ma poyebanych nauczycieli trzeba sobie z tym radzić i nie stresować się podobno przez całe życie będziemy napotykali na drodze poyebanych ludzi..

-------------------------------------------------------------------

Dzień nietreningowy - tydzień 5

MICHA:

Suma dobowa:
3207.0 kcal
230.4 białka
122.5 tłuszczy
291.9 węglowodanów

SUPLE:

5g krety w ciągu dnia
40g whey
30mg cynku + 250mg magnezu

Jak zawsze w niedzielę, robiłem dziś pomiary (na czczo) pasa i wagi:

Waga - 83,9kg (+2.2kg względem ostatniej niedzieli)
Pas - 85cm (tak samo)

Jestem zadowolony. Jak sami widzicie waga ruszyła, pas stoi. Właściwie to nawet lekko poniżej 85 jest, ale to kwestia ok.30cm.

W związku z tym, że waga do góry poszła nie podbijam kalorii i zostawiam tak jak było w minionym tygodniu.

PROSZĘ MODERATORA O ZMIANĘ W NAZWIE TEMATU:

Kulturystyka wg. Mikołaja podsumowanie str. 135/146

pzdr.


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-10-02 17:19:54

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Zayebiscie 2kg bez wzrostu w pasie!! ciekawe jak w reszcie wymiarów się to pozmieniało

A co do zmiany tematu.. to lepiej napisz w specjalnym temacie do tego przeznaczonym, który jest podwieszony w tym dziale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systematycznosc

Następny temat

który treing FBW mam wybrac???Doradzcie.???

WHEY premium