Witam ponownie !
Dzień nietreningowy - tydzień 2
Micha:
1 posiłek: serek wiejski + owies + owoce + oliwa
2 posiłek: kurczak + makaron + warzywa + oliwa
3 posiłek: jajka + razowiec + warzywa
4 posiłek: kurczak + makaron + warzywa + oliwa
5 posiłek: whey + oliwa
6 posiłek: jajka + warzywa
Mam pytanie - czy jest możliwość zamiany kolejności treningów ? Wyglądałoby to tak:
Barki + triceps (Środa)
Czworogłowe uda + łydki (Czwartek)
Plecy + dwugłowe + łydki (Sobota)
Klatka + biceps + przedramię (Niedziela)
Głównie chodzi o ten trening czworogłowych ... Poprostu lubię potańczyć w weekendy, a po treningu czworogłowych nie jest to takie proste
EDIT: Zaryzykuję i zrobię dzisiaj barki i triecps. Lecę na trening.
pzdr.
Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-03-02 15:33:14
Dzień nietreningowy - tydzień 2
Micha:
1 posiłek: serek wiejski + owies + owoce + oliwa
2 posiłek: kurczak + makaron + warzywa + oliwa
3 posiłek: jajka + razowiec + warzywa
4 posiłek: kurczak + makaron + warzywa + oliwa
5 posiłek: whey + oliwa
6 posiłek: jajka + warzywa
Mam pytanie - czy jest możliwość zamiany kolejności treningów ? Wyglądałoby to tak:
Barki + triceps (Środa)
Czworogłowe uda + łydki (Czwartek)
Plecy + dwugłowe + łydki (Sobota)
Klatka + biceps + przedramię (Niedziela)
Głównie chodzi o ten trening czworogłowych ... Poprostu lubię potańczyć w weekendy, a po treningu czworogłowych nie jest to takie proste
EDIT: Zaryzykuję i zrobię dzisiaj barki i triecps. Lecę na trening.
pzdr.
Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-03-02 15:33:14
Zgodny z regulaminem.

)
)
)





) )