Co do masała orzechowego to słyszałem ze to ''Sante'' jest cool.
Swojego czasu było w mojej diecie, teraz wolę wiejskie włoskie orzechy podgryzać albo popijać oliwę z butli bo szybciej
PS. Sam teraz prowadzisz dziennik ?
Swojego czasu było w mojej diecie, teraz wolę wiejskie włoskie orzechy podgryzać albo popijać oliwę z butli bo szybciej
PS. Sam teraz prowadzisz dziennik ?
Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html
)