SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka wg. Mikołaja/ podsumowanie str. 200/224/260

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
No ale nie poruszyłeś kwestii białka, a więc po moim pierwszym szejku jestem naprawdę zadowolony i polecam każdemu kto jest znudzony monotonnością OSTROWII ! Cena dośc wysoka, ale warto :). Ja mam smak czekoladowy, smakuje jak kakao z mlekiem jest trochę mączne ale to moim zdaniem plus bo dzięki temu kiedy chodzę trochę nienajedzony (dni nietreningowe ) i mam chec na słodycze, to właśnie to białko Gaspari mnie będzie ratowało. Również nie ma mowy o żadnych grudkach, ani pianie.

Jutro czekają nas Nogi także będzie sieka PZDR


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-05 11:08:59

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
witam

arnold - "4. Białko (przed bieganiem) " daj wheya po bieganiu


powodzenia, bede zagladal !

edit:

DIETA
dni treningowe:
1 posiłek: owsiane + białko TU PRZYDALOBY SIE ZRODLO TLUSZCZY
2 posiłek: chleb razowy + mięso JEZELI MIESO TLUSTE TO OK, JEZELI NIE TO OLIWY DODAC, ALBO CHLEB LEPIEJ Z JAJAMI ZJESC
3 posiłek: pierś z kurczaka + ryż brązowy/parboiled + warzywa
4 posiłek: pierś z kurczaka + ryż brązowy/parboiled
5 posiłek: serek wiejski + tuńczyk + warzywa TU TEZ BRAKUJE TLUSZCZY
6 posiłek: twaróg + oliwa z oliwek

dni nietreningowe:
1 posiłek: owsiane + białko
2 posiłek: chleb razowy + mięso
3 posiłek: jaja + ryż + warzywa
4 posiłek: serek wiejski + tuńczyk + warzywa
5 posiłek: twaróg + oliwa z oliwek

dnt PODOBNIE. okolotreingowo nie musi byc tluczczy, warzywa w kazdym posilku dawac
najlepiej zielone - brokul, szpinak, kapucha, salata



Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-05-05 13:26:22
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Ok dzięki adzik za zainteresowanie, jednak chciałbym się dowiedziec dlaczego dac tłuszcze z rańca (bo tam w innych posiłkach masz racje) ale z rana potrzebujemy jak najszybciej białka i węgli, by uzupełnic niedobory po spaniu. Skoro byśmy dowalili tłuszczy to by to spowolniło wchłanianie no nie ?

Białko po bieganiu ? Jak z tym właśnie i dlaczego ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Tak na dobrą sprawę to katabolizm nocny zatrzymujemy białkiem - nie węglami.
Warto zainteresować się tą tematyka

https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html

tu jest na prawde BARDZO LATWY do zrozumienia artykul nt diety.
Warto poczytac


Białko z prochu to szybkowlchanialna 'wersja protein'.
Podczas biegania i po nim nasz organizm wchodzi w stan katabolizmu i wtedy potrzebuje szybkiej dawki bialek.

Lepiej rozplanowac to w ten sposob:

posilek normalny
aero
bialko
i po bialku jakies 45-60min posilek


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Dobrze, że mi wytknąłeś to, bo faktycznie za mało tłuszczy dawałem (jedynie w przedsennym posiłku). Co do białka zastosuje się do tego, dzięki. Teraz zabieram się za kurczaka + ryż + sałatka i lecę robic nuki ! pzdr.

Edit: rozpiska

Trening

Uda, Łydki

1. Przysiad tylni 60-90-100-110-110 kg x 6 p luz
+ niespodzianka - 40 przysiadów pompujących 80kg

2. RDL 60-70-70-80 kg x 6p tak samo

3. Wykroki 3s x 10p - 23 kg niestety mam kontuzje palucha, więc tutaj ciężar lajtowy ale problemy techniczne miałem

4a. Prostowanie nóg siedząc 3s 12-15 - 4 sztabki
Świetna superseria, konkretnie mi to dobiło uda
4b. Uginanie nóg leżąc 3s 12-15 - 4 sztabki

5a. Wspięcia na palce stojąc 3s 10-12p - 20kg na smith'ie
Również dobra superseria, świetna pompa
5b. Wspięcia na palce siedząc 3s 12-15p - 50kg

po treningu 10 min aerobów

Dieta

1 posiłek: 3 jaja sadzone + chleb razowy + pomidory

2 posiłek: serek wiejski + chleb razowy + trochę dżemu(niskosłodzony)

3 posiłek: pierś z kurczaka + ryż + sałata i ogórek + BCAA

4 posiłek: szejk potreningowy (białko, owsiane, banan, mleko,woda)+ BCAA

5 posiłek: pierś z kurczaka + ryż + 4 pierogi
poleci

6 posiłek: serek wiejski + tuńczyk + warzywa + oliwa z oliwek

7 posiłek: twaróg + oliwa z oliwek


Dzień przyjemny, trening dał ładnie w kośc.


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-05 20:34:53

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3456
Dzisiejszy (udany) Trening wyglądał następująco:

Uda, Łydki

1. Przysiad tylni 60-90-100-110-110 kg -na poczatek luźno
Dorzucilismy tutaj jeszcze serie dobijającą czyli 80 kg na sztange i 40 powt.

2. RDL 60-70-70-80 kg -mi osobiście to cwiczenie nie pasuje,czuje bardzo prostowniki pomimo walki nad technika (ktora wg Mikołaja jest poprawna) ,wiec chyba bede musial znalezc cos innego dla siebie.

3. Wykroki 3s x 10p - 23 kg -mi osobiscie poszlo bez problemowo,wiec ciezary tutaj na pewno pojda w gore.

4a. Prostowanie nóg siedząc 3s 12-15 - 4 sztabki

4b. Uginanie nóg leżąc 3s 12-15 - 4 sztabki
Tutaj super seria bardzo dobra,jednym słowem 'sieka'

5a. Wspięcia na palce stojąc 3s 10-12p - 20kg

5b. Wspięcia na palce siedząc 3s 12-15p - 50kg

Tutaj rowniez bardzo dobra pompa.

Na koniec szybkie brzuchy i 10 min aerobów.

Żarło:

1 posiłek: owsiane + banan

2 posiłek: 3 bułki żytnie + miecho i sałata

3 posiłek: 2 kromy z serkiem twarogowym + 2 jajka

4 posiłek: Ryż brazowy + warzywa + piers z kurczaka (smażona na oleju rzepakowym) + oliwa z oliwek

5 posiłek: BCAA + szejk z bialeczka wraz z owsianymi

6 posiłek: ryz + piers + warzywa

7 posiłek: twaróg + jogurt


Dobry dzien jesli chodzi o trening i diete.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sporo jecie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
smazyc [jak juz musicie] to z tanich rzeczy polecam na smalcu

bcaa nie laczcie z z bialkiem w 1 posilku
bcaa, a po ok 20min dopiero bialo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Adzik: Właśnie miałem rozmowę z kumplem nt. bcaa + białko. Co o tym myślisz ? Czemu się tego nie łączy ?
Student: No racja, zwłaszcza w dni treningowe, ale ja raczej dobrze się czuję, na masie znacznie więcej jadłem

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2010-05-05 23:04:32

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3456
Dla mnie jeśli chodzi o jedzenie nadal jest za dużo,już mi żołądek czasami odmawia posłuszeństwa,ale pomału utne i bedzie ok. Nie mogę sie już doczekac,aż ta lista z zarciem bedzie szczuplejsza,tak jak i ja . Mam nadzieję,że nie wyjdzie ze mnie 'patyk' Zobaczymy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systematycznosc

Następny temat

który treing FBW mam wybrac???Doradzcie.???

electro
Polecane artykuły