Witam mam trening na rzeźbe do oceny.Mam 20lat waga 80kg,staż 3lata.oto on: Trening na rzeźbe — serie-po około 25-30 powtórzeń
poniedziałek-czwartek:
KLATKA:
-wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej
-rozpiętki na ławeczce poziomej
-ściąganie linek na wyciągu
-rozpietki na ławeczce skośnej
TRICEPS:
-w opadzie tułowia uginanie rąk
- ściąganie linki na wyciągu
-pompki szwedzkie
BARKI:
-unoszenie sztangi wzdłóż tułowia w szerokim nachwycie
-w opadzie unoszenie linki
-wyciskanie sztangi siedząc
-stojąc unoszenie sztangi stojąc
BRZUCH:
-unoszenie nóg do brody na krzesełku rzymskim
-leżąc tyłem na ławeczce unoszenie nóg do pionu
-scyzoryki na ławeczce
++++60min areobu
wtorek-piątek:
PLECY:
-ściąganie wyciągu do karku(szeroko)
-ściąganie wyciągu do klatki(wąsko)
-wiosłowanie sztangielkami jednorącz w opadzie
-przyciaganie linki wyciągu do brzucha
BICEPS:
-unoszenie sztangielek stojąc
-unoszenie młotkowe na modlitewniku sztangielką
-unoszenie sztangi na modlitewniku
NOGI:
-wykroki ze sztanga
-wyciskanie nóg na maszynie
-uginanie nóg na maszynie
-wspięcia na palcach
BRZUCH
+++ 60min.areobu
Co o tym sądzicie
poniedziałek-czwartek:
KLATKA:
-wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej
-rozpiętki na ławeczce poziomej
-ściąganie linek na wyciągu
-rozpietki na ławeczce skośnej
TRICEPS:
-w opadzie tułowia uginanie rąk
- ściąganie linki na wyciągu
-pompki szwedzkie
BARKI:
-unoszenie sztangi wzdłóż tułowia w szerokim nachwycie
-w opadzie unoszenie linki
-wyciskanie sztangi siedząc
-stojąc unoszenie sztangi stojąc
BRZUCH:
-unoszenie nóg do brody na krzesełku rzymskim
-leżąc tyłem na ławeczce unoszenie nóg do pionu
-scyzoryki na ławeczce
++++60min areobu
wtorek-piątek:
PLECY:
-ściąganie wyciągu do karku(szeroko)
-ściąganie wyciągu do klatki(wąsko)
-wiosłowanie sztangielkami jednorącz w opadzie
-przyciaganie linki wyciągu do brzucha
BICEPS:
-unoszenie sztangielek stojąc
-unoszenie młotkowe na modlitewniku sztangielką
-unoszenie sztangi na modlitewniku
NOGI:
-wykroki ze sztanga
-wyciskanie nóg na maszynie
-uginanie nóg na maszynie
-wspięcia na palcach
BRZUCH
+++ 60min.areobu
Co o tym sądzicie